Wpis z mikrobloga

no super, przy takich ustawieniach zainstaluje ci wszystko nie pytając cię o zdanie i potem ci zrestartuje system chyba że będziesz co kilkanaście minut anulować, faktycznie zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@grim: Nie wierzę w to co czytam. To był jedynie przykład, zakładałem, że wiesz, że jest tak kilka innych opcji do wyboru. Użytkownicy Linuksa potrafią spędzać godziny czy cale dni na dopasowywaniu pod siebie systemu a nie potrafią wybrać z listy jednej z czterech opcji np.Wyszukaj aktualizacje ale pozwól mi wybrać czy je pobrać i zainstalować? Co z wami jest nie tak.

Nieważne jaką godzinę sobie tam wybierasz to i tak po restarcie (o dowolnej godzinie) wyskoczy ekran z obrazka. Linux ma
NaczelnyUrzednikRP - > no super, przy takich ustawieniach zainstaluje ci wszystko nie...

źródło: comment_AFNK6vetkWsaCw2Vsv4icnlGGU6swelJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@miki4ever: pisałem niedawno ma mirko: http://www.wykop.pl/wpis/9420948/od-czasu-do-czasu-spotykam-sie-z-marudzeniem-na-au/

Wygooglać odpowiedni wpis w rejestrze nie jest trudno:

http://support.microsoft.com/kb/555444

Kto się boi rejestru, może to sobie wyklikać: gpedit.msc -> Konfiguracja komputera -> Szablony administracyjne -> Składniki systemu Windows -> Usługa Windows Update -> "Bez automatycznego uruchamiania ponownego dla zaplanowanych aktualizacji automatycznych przy zalogowanych użytkownikach".
  • Odpowiedz
Typowy ból ból d--y bo jestem zwykłym "klikaczem" i nie kimś kto całe dnie chce spędzać w konsoli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Naczelny_Urzednik_RP: Yyy... no ja wspomniałem o Linuksie w odpowiedzi na komentarz kogoś kto o nim wspomniał wcześniej a Ty nagle wyskakujesz i próbujesz mnie ośmieszać więc bul d--y masz tutaj Ty i nawet dobrze nie wiem o co :-/.

Fakt jest taki, że aktualizacje
  • Odpowiedz
@JakisTamKtosek: Dokładnie o to mu chodziło. Uruchamia komputer i wyskakuje mu komunikat o aktualizacji. Ale bez problemu możesz sobie wyłączyć automatyczne aktualizacje (o czym autor nawet napisał) i zainstalować je kiedy to będzie dla ciebie wygodne. Kończysz pracę, wybierasz aktualizacje i jak system się zaktualizuje komputer sam się wyłączy. To ty doszukujesz się problemu.
  • Odpowiedz