Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace

#konsole #playstation4 #xboxone #gry

Assasing Creed Unity będzie działać w 900p i 30fps bo jedna z #nextgen konsol nie daje rady wygenerować grafiki w tej samej ilości klatek co druga w 1080p...

BK. Nie dość że konsole się na dobre nie zadomowiły w domach użytkowników to już okazują się przestarzałe.

Popieram zdanie że powinny były one wyjść 2 lata wcześniej.
Shewie - #pcmasterrace 

#konsole #playstation4 #xboxone #gry

Assasing Creed Unity b...

źródło: comment_jwbi6Kq6yiEIYgjymeaZcomCcXD4AnGQ.jpg

Pobierz
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karol191: i dalej walisz teoriami, nadal nie rozumiesz ze piszesz bzdury

masz yt, masz miliony filmikow z testami, wklej taki ktory potwierdzi ze w zestawie takim pograsz w gry w 1080p 60 fps
  • Odpowiedz
kupujac konsole mamy pewnosc ze sobie pogramy w nowe gry przez pare lat... nowa generacja moze przyjsc szybko, za 2-3 lata, co wtedy ? kupimy poprostu nowe konsole tak jak wy kupujecie pcty po 5k, z tym ze nam starczy na kilka konsolm a wam pc z dnia na dzien sie starzeje
  • Odpowiedz
@pqp_1:

przeciez do doty to kazdy ma pc


LOL no to jednak potrzebujesz kompa, sry ale dla mnie takie gry są najbardziej wartościowe, bo oferują najlepszy poziom rywalizacji. Napisałem ci przecież że to mocno subiektywna ocena to po co wywlekasz to
  • Odpowiedz
Czyli podsumowując całą dyskusję. Konsolowym biedakom żal dupę ściska, że ktoś wydaję więcej na pc, ma tańsze gry, darmowy tryb online i lepszą jakość gier. Całość rozchodzi się o pieniądze.
  • Odpowiedz
@only: a teraz idz sobie pograc na pc za 4-5k i ciesz sie lepsza grafika ;] ja pogram sobie za to w jakies mario czy uncharted lub chociazby w gta 5 i sadze ze bede mial lepsza zabawe niz ty w assassinie ktorego po jednym przejsciu juz nie oplaca sie odpalac
  • Odpowiedz
@only: #pcmasterrace zal dupe sciska ze musza pracowac przez rok na budowie zeby kupic komputer ktory im 2 lata uciagnie gry na wysokich detalach, kiedy ja za wyplate moge kupic 5 ps4 i grac na srednich detalach z kumplami nawet nie dotykajac konsoli (bo wlaczam ja padem).
  • Odpowiedz
@pqp_1: O, teraz pojawia się drugi po pieniądzach argument, czyli exy, oczywiście z obowiązkowym wypomnieniem GTAV (które pojawi się też na pc), uncharted czy The Last of Us. Na pc też są exy, tak tylko przypominam.

@kmicolo: znowu musisz sobie powiększyć e-penisa? Jesteś żałosny. Zauważyłem, że im człowiek bardziej się chwali ile to ma pieniędzy, tym mniej ma ich w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@pqp_1: No tylko że producenci ograniczają grafikę na konsolach, więc na takich detalach jak jest na konsolach to też sobie pogram sporo czasu .

@kmicolo: Przecież i tak wy jesteście przyzwyczajeni do 720p, to teraz ty mi daj linki do testów że nib yna tej konsoli będzie działało lepiej.
  • Odpowiedz
@only: Mowie o faktycznych pieniadzach i tym na co faktycznie mnie stac, nie o tym ze kolega kolegi twojej starszej siostry widzial na jutubie filmik z asasyna w 60fps na ultra detalach :D

Ty nawet nie mowisz ze grasz w cos w #pcmasterrace, mowisz ze moglbys.
  • Odpowiedz