Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace

#konsole #playstation4 #xboxone #gry

Assasing Creed Unity będzie działać w 900p i 30fps bo jedna z #nextgen konsol nie daje rady wygenerować grafiki w tej samej ilości klatek co druga w 1080p...

BK. Nie dość że konsole się na dobre nie zadomowiły w domach użytkowników to już okazują się przestarzałe.

Popieram zdanie że powinny były one wyjść 2 lata wcześniej.
Shewie - #pcmasterrace 

#konsole #playstation4 #xboxone #gry

Assasing Creed Unity b...

źródło: comment_jwbi6Kq6yiEIYgjymeaZcomCcXD4AnGQ.jpg

Pobierz
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Linux__Shines: haha xD może dlatego nie oferuje nic dla muzyków bo to nie jest konsola muzyczna tylko do gier? nawet nazwa play stadion mówi sama za siebie panie znawca. my rozmawiamy o grach bo to na tej płaszczyźnie jest porownanie

warto dodać że nikt nie zna mocy ps4 bo blokuje klatki na 30 lub 60 tak więc jeśli taki assassin w PC za 4k ma 45 fps to nie jest
  • Odpowiedz
Jezusie brodaty, konflikty konsolowców z pecetowcami są jeszcze śmieszniejsze niż wegetarian z mięsożercami. Gównoburze z gównopowodów, jakie to piękne.
  • Odpowiedz
Osoby takie jak @kmicolo: powinny mieć bana na dostęp do internetu, świat byłby piękniejszy

Poza tym @kmicolo wymień jakieś tytuły na konsole, które chodzą na więcej niż 60 fpsach (nie ma takich, zgadłem?) i wymień gry na obecną generację konsol które mają locka na 60fpsach, bo nie wiem w co pograć
  • Odpowiedz
@Shewie: Gdyby wzięli PS3 i wmontowali grafikę z PS4 to by działało w 60. Na serio. Cell do AI i podobnych rzeczy jest niemalże stworzone. Technicznie o PS3 jest szybsze od PS4 w takich obliczeniach, dlatego właśnie nie ma kompatybilności wstecznej, bo Sony wyprzedziło swoje czasy i musiało zrobić krok do tyłu.
  • Odpowiedz
@tajek: po prostu wasze argumenty sa inwalidami bez rak i nog. Najpierw upieraliscie sie ze za 1000zl da sie zlozyc mocniejszy komp niz ps4, a pozniej ze mnie nie stac na taki komp :)
  • Odpowiedz
@kmicolo: jakie nasze argumenty? ja chce żebyś mi podał jakieś tytuły które chodzą na 60 fpsach a ty zmieniasz temat, są takie gry na konsolach w ogóle?
  • Odpowiedz