Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace

#konsole #playstation4 #xboxone #gry

Assasing Creed Unity będzie działać w 900p i 30fps bo jedna z #nextgen konsol nie daje rady wygenerować grafiki w tej samej ilości klatek co druga w 1080p...

BK. Nie dość że konsole się na dobre nie zadomowiły w domach użytkowników to już okazują się przestarzałe.

Popieram zdanie że powinny były one wyjść 2 lata wcześniej.
Shewie - #pcmasterrace 

#konsole #playstation4 #xboxone #gry

Assasing Creed Unity b...

źródło: comment_jwbi6Kq6yiEIYgjymeaZcomCcXD4AnGQ.jpg

Pobierz
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shewie: TV ma prawie każdy kowalski w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tv służy mi do oglądania filmów, słuchania muzyki z telefonu, radio internetowe, przeglądania internetu czy nawet nagrywania. W obecnej chwili nie wyobrażam sobie posiadania normalnego pc w mieszkaniu co ma 50 metrów, kota, i jeden pokój to sypialnia.
  • Odpowiedz
@xolur: można. i bym chyba musiał zrobić dla niego szafkę aby nikt nie widział skrzynki na bebechy. nie każda gra współgra z padem. Dla mnie liczy się wygoda, siadam na fotelu, wł. pada, słuchawkę bt i po chwili gram w bf4. jak miałem pc to strasznie mnie w-------o to że w bf3 nie było możliwości komunikacji głosowej tylko przez TS. a tutaj siadam i rozmawiam z graczami z serwera.
  • Odpowiedz
@Linux__Shines: Nie oszukuj się, nie złożysz sensownego peceta do gier w cenie konsoli. PS4 kosztuje 1500 zł.

Sam Windows to 300 zł (steamos obecnie nie istnieje podobnie, jak sensowne granie na linuksie). Zostaje 1200 na grafikę, cpu, płytę, ram, dysk, zasilacz, napęd br, obudowę, peryferia jak pad, mysz i klawiatura.

Na integrze z taniego apu nie pograsz nawet w konsolowej rozdzielczości.

Handluj z tym :D
  • Odpowiedz