Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace

#konsole #playstation4 #xboxone #gry

Assasing Creed Unity będzie działać w 900p i 30fps bo jedna z #nextgen konsol nie daje rady wygenerować grafiki w tej samej ilości klatek co druga w 1080p...

BK. Nie dość że konsole się na dobre nie zadomowiły w domach użytkowników to już okazują się przestarzałe.

Popieram zdanie że powinny były one wyjść 2 lata wcześniej.
Shewie - #pcmasterrace 

#konsole #playstation4 #xboxone #gry

Assasing Creed Unity b...

źródło: comment_jwbi6Kq6yiEIYgjymeaZcomCcXD4AnGQ.jpg

Pobierz
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pqp_1: o, teraz nagle każdy ma pc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale przy liczeniu kosztu zakupu pc obowiązkowo trzeba liczyć nową obudowę, system, myszkę, klawiature, słuchawki itd xD żałosne. Zamykam zakładkę i nie wracam, bo poziom dyskusji z Waszej strony jest żałosny, zapętlacie się xD
  • Odpowiedz
@Karol191: Ten zestaw nie ma nawet obudowy i windowsa, wiec nie miesci sie w budzecie. Dalej, jest tam intel - procesor stworzony dla hindusow do zestawow za 100$. Nowy AC bedize mial tylko 30fps nie ze wzgledu na grafike, a na procesor, ktory jest dosyc potezny w konsoli. Na tym gownie nie ma prawa ruszyc. Nawet nie zlozyles zestawu spelniajacego kryteria, a probujesz mowic ze jest lepszy.
  • Odpowiedz
@Karol191: ale w PC gry są emulowane i wymagają mocniejszych prockow

nie dziwiles się kiedyś czemu nie ma emulatory który obsługuje 100% gier ps2 nie mówiąc o ps3?
  • Odpowiedz
@pqp_1: Ty jesteś emulowany i masz emulowany mózg, bo prawdziwy ledwie działa. Albo prawdopodobnie wcale nie działa. Wygląda to tak, jakbyś miał ból d--y, że ktoś sobie kupuje komputer bo go stać, a ciebie nie, więc płaczesz i płaczesz ciągle, argumentując to jakimiś wziętymi z p---y tekstami. Lepiej - wygląda to tak, jakbyś zazdrościł ludkom którzy mają komputery tego, że je posiadają. Żałosne. W takim razie usiądź sobie przy konsoli
L.....s - @pqp_1: Ty jesteś emulowany i masz emulowany mózg, bo prawdziwy ledwie dzia...
  • Odpowiedz
@kmicolo: Zmieniam temat i pokazuję, że na świecie nie liczy się "moc" konsol, tylko komputerów i tak naprawdę nikogo nie powinien obchodzić ten zbędny sprzęt, który i tak nie będzie mieć kolejnej generacji.
  • Odpowiedz
@Linux__Shines: Ale tu mowa o graniu, j---e nase. Jak ktos kupuje konsole to wydaje (na dziesiejsze) 1400zl i gra z piekna grafika, a #pcmasterrace uwaza ze takie osoby to #consolepeasants i ze sa lepsi bo widzieli na jutubie jak ktos gra na drogim komputerze w gry w nieosiagalnej dla nich jakosci. Nie chodzi o wyzszosc konsol czy pc nad przeciwnikiem, a o gry. Teraz rozumiesz?
  • Odpowiedz
@pqp_1: Oświecę cię - NIE KAŻDY używa Windowsa (tutaj można zrobić gównoburzę że Linux > Windows > Linux). Druga sprawa - system na konsolach też używa jakiejś części bebechów i zasobów.
  • Odpowiedz
@Linux__Shines: co to ma do rzeczy? gier typowo pod linuxa jest niewiele a gry na konsolach są pisane tylko pod konsole i dana konfigurację, na PC musisz napisać grę pod system, sterowniki i inne rzeczy które wpływają na użycie procesora i ramu
  • Odpowiedz
@kmicolo: niektórzy pctowcy już dawno nie zwracają uwagi na gry tylko na grafikę i powoli grywalnosc zmienia się w liczbę klatek już nie liczy się jakość gry
  • Odpowiedz
@kmicolo: Po pierwsze - wyrażaj się, bo nie rozmawiasz z kimś w twoim wieku (13 lat?), czy ile tam masz, tylko jednak starszym, więc to ja mogę ci kazać się nie w--------ć i w---------ć, nie ty mi.

A teraz zrozum - mam w dupie gry, mam w dupie, czy na konsolach są ładniejsze, czy na pc, mam w dupie to, że ktoś sobie na YouTube umieścił filmik, że gra na wysokich detalach na PC. Nie w--------m się innym do obiadu i nie patrzę w taki sposób, że:

O, ten s-------n ma więcej pieniędzy ode mnie, niech ginie, s-------n
  • Odpowiedz