Wpis z mikrobloga

Gratuluje lewicy takich wspaniałych ludzi jak Hartman. Dziś walczy o piękno miłości kazirodczej:

"Jeśli udaje się powiązać harmonijnie miłość macierzyńską albo bratersko-siostrzaną z miłością erotyczną, to osiąga się nową, wyższą jakość miłości i związku"

Jutro będzie ubierał w piękne słowa ciągoty pedofilskie. Nie mówiąc o tym, że to po prostu chore i #!$%@?. Banda lewackich dewiantów..

#neuropa #bekazlewactwa #4konserwy
  • 59
@grzegorz-zielinski: nie, bo żyjemy w kraju, w którym jest system emerytalny oparty na solidarności pokoleniowej, poszczególne związki maja obowiązek dążyć do spłodzenia dzieci - i takie związki powinny mieć przywileje, ponieważ służą społeczeństwu. Inne związki (w przypadku możliwości spłodzenia) powinny być albo zabronione albo ponosić stosowne konsekwencje finansowe w celu zabezpieczenia systemu emerytalnego.
Każdy ma prawo być zboczeńcem, nie jest rolą państwa zakazywanie mu tego jeśli nie krzywdzi tym innych.


@Ginden: czyli zoofilia też jest ok, przeciez zwierzę się nie skarży więc mu się podoba.

Druga sprawa - to tylko wstęp do kolejnych kroków, to idzie z zachodu więc niebawem zacznie się "dyskusja o pedofilii". To zgnilizna lewicy, kwestią czasu jest pełen coming out w tych tematach.
@franekfm: przecież ty jesteś liberałem, więc czemu wychodzisz z punktu lewackiego systemu emerytalnego jako wyznacznika tego co jest etyczne, a co nie?

Pomijając fakt, że Twój pomysł jest również nieetyczny jako odbieranie ludziom wolności w imię solidaryzmu społecznego, więc nie wiem po co czepianie się etyki Hartmana. Powinniście sobie piątkę przybić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzeba iść dalej i odbierać dzieci pijakom, czy rodzicom, którzy dają klapsy,
@arczer: cały czas je popieramy, nie słyszałem, by państwo zakazało komuś nie posiadania dziecka z wadą genetyczną. Ba, są środowiska, które żądają usunięcia obecnego zapisu o aborcji i zastąpienia go całkowitym zakazem. To jest dopiero popieranie rodzenia się dzieci z wadami genetycznymi.
przecież ty jesteś liberałem, więc czemu wychodzisz z punktu lewackiego systemu emerytalnego jako wyznacznika tego co jest etyczne, a co nie?


@grzegorz-zielinski: sorry, taki mamy system, chętnie bym go zmienił, żeby w końcu się odciąć od lewaków, ale niestety, póki co jestem skazany na współistnienie w tym systemie. Nie ja go chcę tylko lewactwo, więc Twoje argumenty są bardzo, bardzo, ale niestety spoza tematu tej dyskusji.
@grzegorz-zielinski: Rok, dwa i takie Hartmany wyjadą z pedofilą, przecież jak dziecko się zgadza "to jest piękne uczucie" itd. Ciekawe jak wtedy będziecie kombinować, by bronić patologii w lewactwie, to karkołomne zadanie.

Przygotujcie się, to kwestia czasu, na zachodzie już są "postępowcy". No chyba, że już macie "instrukcje".
wychodząc z etyki obecnie obowiązującego systemu emerytalnego oraz systemu opieki zdrowotnej należałoby zupełnie zakazać: palenia tytoniu, narkotyków, alkoholu, słodyczy, jedzenia po 18. i masy innych rzeczy.


@fir3fly: chory system, trzeba go zmienić bo inaczej budżet nigdy się nie zamknie, w końcu przestaną pożyczać kasę bo ileż można, i będzie to samo co było jak się przestali pożyczać Gierkowi czy też to, co jest teraz po Hugo Chavezie.
@arczer: Jacy wy, jakie macie? Nie wiem po co mi wkłądasz w usta jakieś rzeczy. Jesteś za nielegalną aborcją w każdym przypadku? Możemy chyba normalnie podyskutować o etyce, wolności dorosłych osób do samostanowienia bez wyimaginowanych projekcji?
Czyli generalnie kazirodztwo jest okej, także z dziećmi z wadami genetycznymi, gdybyś nie był lewaqiem? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@grzegorz-zielinski: zły wniosek, w normalnym systemie patologie są ALE nikt o nich nie mówi a już na pewno ich nie gloryfikuje. Twoja dola na starość zależy od tego jak sobie ustawisz stosunki z rodziną, a nie od moich składek emerytalnych - toteż Twój styl życia by mnie w
@grzegorz-zielinski: nie przekręcaj moich słów pod swoje.

Kazirodztwo jest nie okej, bo lewacki system solidarności pokoleniowej.

Jeżeli nie ma systemu solidarności pokoleniowej, to kazirodztwo innych ludzi nie jestem moim problemem.

tłumacząc na Twoje:

Jeśli mamy system solidarności międzypokoleniowej to będę publicznie krytykował inne wzorce zachowań, które są sprzeczne z interesem społecznym (czyli między innymi moim).

Jeśli nie ma systemu solidarności międzypokoleniowej to kazirodztwo będę dalej uważał za moralnie złe ale nie
ta, to może w ogóle wprowadzić ustawą zakaz rozmnażania się np. ludzi obciążonych wadami genetycznymi? Albo lepiej: wprowadzić państwowe zezwolenie na rozpłód.


@fir3fly: nie kuś, bo odpowiem że tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)