Wpis z mikrobloga

NAUCZCIE SIĘ BURAKI W KOŃCU, ŻE WCHODZĄC DO MAŁEGO SKLEPU KULTURA NAKAZUJE ZAWSZE, POWTARZAM ZAWSZE POWIEDZIEĆ #!$%@? DZIEŃ DOBRY! CZY TO JEST AŻ TAKA TRUDNA CZYNNOŚĆ?! WEJDZIE TAKI KRÓL ŚWIATA I NOCNEJ Z PUSZKĄ PYSZNEGO, POWTARZAM PYSZNEGO CIEPŁEGO HARNASIA W RĘCE I BEZ SŁOWA PRZECHODZI DO ZAMÓWIENIA KOLEJNEGO WSPANIAŁEGO HARNASIA, TUDZIEŻ INNEGO SUPER TRUNKU #!$%@? I WYCHODZI PONOWNIE NIE MÓWIĄC NIC, BO TO ON JEST KRÓLEM ŚWIATA I NOCNEJ, A JA SIEDZĘ TU #!$%@? I CZEKAM NA KOLEJNEGO KRÓLA BEZ KRZTY KULTURY, A W KASIE MAM PIĘĆDZIESIĄTKI I STUZŁOTÓWKI PIC RELATED.

#dziendobry #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #capslockcrew #sklep #kulturaosobista #kultura
C.....r - NAUCZCIE SIĘ BURAKI W KOŃCU, ŻE WCHODZĄC DO MAŁEGO SKLEPU KULTURA NAKAZUJE ...

źródło: comment_fMJeUXJTVTrDPGNiXhq2K9w0ftk8mudD.jpg

Pobierz
  • 41
@Czeski_Szwagier: masz racje. I zupełnie nie rozumiem tych argumentów powyżej. Ze ktos nie odpowiada czy cos. Jak ktos mi nie odpowie to następnym razem sie nie odezwę. A nie ze założę ze teraz wszyscy sklepikarze nie odpowiadają dzien dobry itd.

No bzdura.

Masz racje i tyle. I zawsze mowię dzien dobry, dziękuje, do widzenia. Tak mnie wychowano i uważam ze kultura tego wymaga. Bo ja sam sobie wystawiam wizytówkę.