Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie ostatnio #!$%@?? Baby. Tak #!$%@? baby, bo kobietami tego nazwać nie mogę. I nie, nie mogę nazwać ich kobietami, nawet ze względu na to, że jestem #tfwnogf - od pewnego czasu nawet umyślnie, a nie ze względu na swoje predyspozycje. #!$%@?... Spotykamy się ze znajomymi. Jest nas równo sześć osób. Nie widzieliśmy się w tym konkretnym gronie od blisko... żeby nie skłamać... półtorej roku. Siedzimy sobie od mniej więcej 2h, nagle wpada #rozowypasek znajomego i oczywiście #!$%@? się #logikarozowychpaskow Mniej więcej po 20 minutach pada hasło - zimno mi, jedziemy do domu. #!$%@? z wami, #!$%@?ć was, #!$%@?ę was, w dupie mam że w takim gronie widzieliście się ostatnio półtorej roku temu - mi jest #!$%@? zimno, nie piję, mam was w dupie - koniec imprezy. No #!$%@?! Nie tekst w stylu - to Ty sobie posiedź jeszcze, ja idę do domu. Nie, mi jest zimno, to Ty też masz iść do domu, jebię was i wasze posiedzenie. #!$%@? że my od 2h siedzimy i nikt nie skarży się na cokolwiek, a tym bardziej że mu zimno, ale podjechała suka i koniec imprezy, #!$%@? z nami że nie widzieliśmy się od takiego czasu i chcielibyśmy jeszcze ze sobą pobyć. I wiecie co? Jest mi smutno, że mój kumpel jest takim pantoflem, bo osobiście gdyby do czegoś takiego doszło, to kazałbym #!$%@?ć temu różowemu paskowi w podskokach. Zero zrozumienia.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #coolstory #truestory
  • 58
  • Odpowiedz
@frikuu: może on to tak zaplanował? też tak czasem robię jak jest susz i nudy, sam muszę nakręcać rozmowę, a udaję że jest świetnie. Wtedy cichy sms do #rozowypasek i zaraz jakaś wymówka że rybki się w akwarium gotują czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BolaMniePlecy: wkurzają mnie takie osoby jak ty. Jak mi sie nie podoba to nie wymyślam niczego. Mowię,ze musze/chce juz spadać i tyle.

Szczere i proste. A jeśli serio tak robisz to potem tacy ludzie jak frikuu czuja to co czuja.
  • Odpowiedz
@s87: a ja robię dokładnie jak @BolaMniePlecy bo potem tacy ludzie jak Ty czy @frikuu zamiast przyjąć szczere oświadczenie, że nuda to namawiają, że ale no zostań, że ale no ze mno się nie napijesz hehe, ale ej no ale jesteś przyjaciółka taki #!$%@?... Mi się nie chce tego wysłuchiwać, jak chcę wyjść to chcę wyjść i nie mam zamiaru słuchać przez pół godziny lamentów i przez tydzień wyrzutów, że chciałam
  • Odpowiedz
@homo_superior: nie wiem czemu mnie wymienilas. Bo ja po prostu jak ktos chce iść to to rozumiem i nie namawiam, bo sam tego nie lubie.

A poza tym to ze ewidentnie skłamiesz nie znaczy,ze osoba cie nie bedzie namawiała.

Przykładowo. Jak ta łaska mowila, ze juz sie zwijają to wciąż mogloby być: "nie idzie zostańcie jeszcze, znow tyle sie nie bedziemy widzieć, ze mna sie nie napijesz?" Także nie za bardzo
  • Odpowiedz
@s87: argumentacja jest taka, że masz powód do wyjścia, a nuda nie jest dobrym powodem bo osoby poczują się urażone. A jeśli są to dobrzy znajomi to niemiłe jest ich urażenie. Niestety nie zawsze ma się ochotę na dłuższe spotkania z ludźmi, nawet dobrymi znajomymi.
  • Odpowiedz
@homo_superior: No ale jest roznica miedzy ewidentnym kłamstwem i wymyślaniem czy kombinowaniem. Tym ze powiesz ze chcesz/musisz juz isc i tym ze kogos urazisz mówiąc ze sie nudzisz.

Nie trzeba od razu tak kłamać. Poza tym cholera. Chyba wole i tak słowo ze jest nudno niż ze ktos mi sklamie sadzać ze ja nie zrozumiem.
  • Odpowiedz
@s87: No widzisz, a ja miałam już pierdyliard sytuacji w których mówiłam prawdę i tyle samo sytuacji w których skłamałam i na dobre wyszło mi to drugie. Niestety osoby nachalne nie rozumieją, że w tak natarczywy sposób potrafią zepsuć relacje więc by nie dawać im do tego powodu po prostu wykręcam się jakimiś niby obowiązkami.

@IlTheAlfons: może chciała by romantycznie oddał jej bluzę lub przytulił, a on tego nie zrozumiał
  • Odpowiedz