Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #rozowepaski #niebieskiepaski

Z góry przepraszam, za to że nieskładnie piszę. Jeszcze teraz jestem roztrzęsiona. Sytuacja nie jest łatwa, nie wiem w sumie co powinnam zrobić.

Wróciłam wczoraj z delegacji, a mój chłopak z którym mieszkałam do tej pory zachowywał się jakoś dziwnie. Domyśliłam się, że może kolega z pracy doniósł mu że się spiłam jak świnia w dwa z trzech wieczorów, które tam spędziłam. Pomyślałam, "e tam, przejdzie mu, pewnie też był na piwie z kolegami". Dzisiaj rano gdy był pod prysznicem dostał smsa z niezapisanego numeru, i tak mnie coś podkusiło (wiem, źle zrobiłam) i przeczytałam tego smsa, a tam "dziękuję kotku za te wspaniałe trzy dni, nie mogę się doczekać kolejnej delegacji".

Spakowałam go, w końcu to moje mieszkanie i kazałam #!$%@?ć.

Teraz jest mi trochę smutno. Piszę to, żeby powiedzieć wam, że nie tylko kobiety zachowują się jak zdziry. Faceci czasem też.

PS. Dzisiaj przychodzi do mnie przyjaciel z butelką Martinii. Nie będę się smuciła w samotności.
  • 50
@iwantcoldbeer: moze to byc tylko przyjaciel. Totalnie dla niej aseksualny. Odrazu juz szukacie podtekstu :/

@CreamPie: nie przejmuj sie. Dasz rade! Moja kolezanka miala to samo. Wyjezdzala czesto. Praktycznie pracowala non stop nad jednym projektem a jej koles wyrywal sobie inne laski. Jak jej ktos o tym wspominal to nie wierzyla. pare mscy temu przylapala go w ich lozku w Poznaniu i #!$%@? go z domu. Zerwala umowe z wlascicielem
@CreamPie: Pojechałaś w delegacje, chlałaś przez dwa trzy dni "jak świnia"- co się tam zdarzyło można się tylko domyślać ale na 100% nie siedziałaś z grzecznym uśmieszkiem na twarzy wśród kolegów z pracy. I nawet nie mówię o daniu dupy, ale o mniej perfidnych zachowaniach, gestach. Skoro postąpiłaś tak teraz to pewnie wcześniej podobnie postępowałaś bo nie uwierzę, że z aniołka nagle podczas delegacji wyszła suka. Więc o ile zdradził, to