Wpis z mikrobloga

Co wieczór mam prokrastynację dotycząca snu. Rano jestem nie wyspana i cały dzień umieram #nietaguje
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xyz23: jeżeli to tylko zależy od twojej woli to spróbuj coś z tym zrobić np. nastaw sobie budzik, ja mam problemy z zaśnięciem, więc chodzę spać wtedy kiedy mi się chce spać :)
  • Odpowiedz
  • 0
@dreaper: na wypoku jestem od czasów kiedy sie udzielał ten z hallo kitty w awatarze. Nie pamiętam kiedy się zalogowałam i dlaczego? :) Na mirku siedzę od listopada 2013 :D
  • Odpowiedz
@xyz23: Jeśli chodzisz spać na przykład o 4:00, przestawiaj się systematycznie na coraz późniejsze chodzenie spać właśnie. Następnym razem idź o 6:00, później o 8:00 aż dojdziesz do 22:00 i wtedy można zacząć myśleć jak ten stan utrzymać. Działa lepiej niż próbować chodzić spać wcześniej.
  • Odpowiedz
@xyz23: Spróbuj w takim wypadku nie spać całą noc, przemęczyć się następny dzień i pójść spać normalnie. Od następnego dnia możesz wybierać:

-wieczory spędzaj bardzo aktywnie, tj. bieganie, jazda na rowerze do kompletnego wycieńczenia (pomaga w spożywaniu śniadań)

-a-----l (p--o, wino), ewentualnie inne u----i (kanabinoidy, opiaty) (nie pomaga w ogarnięciu życia, lecz działa zadowalająco w szybkim tempi, ale rośnie tolerancja, co przekłada się na wydawane pieniądze w porównaniu z opcją
  • Odpowiedz