Wpis z mikrobloga

@ufos: Kolego akurat MW i ONR i inne ugrupowania tego typu przezywaja prawdziwy rozkwit. Wiec co innego dzialanie na ulicy a co innego w internecie. Ale to i to jest tak samo wazne.
@ufos: Ehhh, widze ze ty dalej swoje ;> Przypomnij sobie jak rok temu lewaczki zaprosily bandytow z Niemiec, ktorzy m.in z palkami zaatakowali rekonstruktorow na paradzie i "o dziwo" skryli sie w Krytyce Politycznej. Ale o tym juz chyba nie lubicie przypominac ;]
@ufos:

Nie ta sama Polska? Jak to przecież Polska jest tylko jedna.


Mnie się tu podoba , może przez to że mam dobrą pracę. Otaczam się szczęśliwymi ludźmi. I może faktycznie parę rzeczy bym zmienił w całokształcie ale nie przekreślałbym wszystkiego grubą kreską.
@ufos: Akurat sam należę do NOP i jakoś geja nie ganiałem,no ale stereotypy jak zwykle mają siłę przebicia. Zdziwił byś się że przynajmniej w NOP są różne poglądy Ale potrafimy toczyć meretoryczaną dyskusję nikogo nie obrażając więc nie mierz wszystkich swoją miarą. Że ktoś należy do jakieś organizacji którą media pokazują od dupy strony to odrazu trzeba klasyfikować jako fonochoba z karkiem. Równie dobrze można i ciebie wrzucić do wora radia