Wpis z mikrobloga

Jako, że KNP zniechęcił mnie skutecznie do głosowania na swoją partię m.in poprzez:

- przyjęcie z otwartymi ramionami Stonogi, który jest oszustem

- brak wyliczeń odnośnie emerytur, które miały zostać już dawno dostarczone przez Jacka Wilka

- populizm (hurr durr złodzieje do więzień, wiek emerytalny dla tych co go podnoszą zwiększony do 100 lat itp.)

- elektorat tej partii to w dużej mierze zaślepieni fanatycy, którzy bronią zacięcie największych głupot wypowiadanych przez swojego idola (to jest najmniejszy powód, ale mimo wszystko jest na liście)

Chciałbym zatem spytać czy jest jakakolwiek partia w Polsce proponująca realne zmiany? Nie mam zamiaru głosować na "mniejsze zło". Proszę o propozycje (wiadomo, że nie rozważam głosowania na żadne obecnie popularne partie także poza KNP)

Obecnie skłaniam się do oddania nieważnego głosu.

#pytanie #polityka #4konserwy #jkm #knp #wiecejspamu #hashtag
  • 31
@platkiowsiane: przede wszystkim trzeba się najpierw wyzbyć tych złudnych i idealistycznych oczekiwań wobec partii politycznych, które wiecznie nie robią "realnych zmian"

Co to jest realna zmiana? Konstytucję mają zmieniać co 4 lata? Mają zlikwidować 90% instytucji, zwolnić 90% urzędników, i tak znowu co 4 lata? Zlikwidować 90% podatków w 4 lata? Na zmianę robić z Polski federację i państwo unitarne?

A Orban wg ciebie robi realne zmiany, czy też jest kolejnym
@platkiowsiane: Jesteś kolejnym idiotą, który nie wie jak działa demokracja. Nieważny głos, to po prostu kolejny głos na PO.

Skąd wiesz, że Stonoga jest oszustem? I kogo oszukał?

Po co ci wyliczenia emerytur do głosowania? Chcesz pobierać emeryturę? Czy Tusk ci już przedstawił swoje? O jakie wyliczenia chodzi? Sam sobie policz, albo pomyśl chwilę. Wpływy z podatków mają się równać wydatkom. To wszystko co musisz wiedzieć. Wyliczenia należy robić w oparciu
@platkiowsiane: Przeczytaj raz jeszcze to co napisałem to może uda ci się zrozumieć, że z tym się nie zgadzam. Mniejszym złem może być PIS, bo będzie mniej kradł niż PO i zmniejszy biurokrację. KNP jest obecnie jedyną partią proponująca realne ( i pozytywne) zmiany.