Wpis z mikrobloga

Jako, że KNP zniechęcił mnie skutecznie do głosowania na swoją partię m.in poprzez:

- przyjęcie z otwartymi ramionami Stonogi, który jest oszustem

- brak wyliczeń odnośnie emerytur, które miały zostać już dawno dostarczone przez Jacka Wilka

- populizm (hurr durr złodzieje do więzień, wiek emerytalny dla tych co go podnoszą zwiększony do 100 lat itp.)

- elektorat tej partii to w dużej mierze zaślepieni fanatycy, którzy bronią zacięcie największych głupot wypowiadanych przez swojego idola (to jest najmniejszy powód, ale mimo wszystko jest na liście)

Chciałbym zatem spytać czy jest jakakolwiek partia w Polsce proponująca realne zmiany? Nie mam zamiaru głosować na "mniejsze zło". Proszę o propozycje (wiadomo, że nie rozważam głosowania na żadne obecnie popularne partie także poza KNP)

Obecnie skłaniam się do oddania nieważnego głosu.

#pytanie #polityka #4konserwy #jkm #knp #wiecejspamu #hashtag
  • 31
  • Odpowiedz
@MWittmann: Kolejny zaślepiony hejter Korwina? Przeczytałem to co było w tym linku i nic tam niestety ciekawego nie ma, w każdym razie nic więcej czego sam Stonoga nie mówi i czego nie można by się domyśleć. Skoro został skazany, to wiadomo, że jakiś paragraf musiał być. A w Polsce jak ktoś robi biznes, to zniszczyć jest go bardzo łatwo. Wystarczy nasłać kontrolę i sprawdzić każdy papierek z ostatnich 5 lat.
  • Odpowiedz
@Jah00: Hejter Korwina? Czy ty wiesz co #!$%@? UBERKUTZU? Tak, ja pomagałem w wyborach do eurodupoparlamentu. Głosowałem na KNP. Widać, że szajba im #!$%@? i przyjmują #!$%@?ów typu Jagiełło, Stonoga.

Ciekawe jestem czy to samo byś #!$%@?ł rodzinom oszukanych przez Stonogę, że to nic niezwykłego, że oszukał ich na niezłe kwoty.

Nagła cisza i brak relacjonowania sprawy zgłoszonej ws. korupcji z dowodami na "płycie CD" też daje do myślenia. Jakoś
  • Odpowiedz
No i co z tego? Może teraz Jagiełło i Stonoga będą pomagali w wyborach, a ty wrócisz do głosowania na PO. Uroki demokracji. Póki program się nie zmienia i póki prezes jest gwarantem programu nie można popadać w paranoję.
  • Odpowiedz
@Jah00: Jagiełło pomagać? XD Jak on unika nawet spotkania z @daj_pan_spokoj by odpowiedzieć na pytania zadane przez KNP-owców.

Na niego bym nie liczył, jeszcze #!$%@? do PiS-u, zobaczysz jak widział zapewnienie prezesa o tej emeryturze. Tacy ludzie jak on nie chcą ponosić kary za swe czyny ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Stonoga, zobaczymy jak bardzo pomoże, dla mnie jest to
  • Odpowiedz
@MWittmann: Widocznie dobrze znasz tych ludzi, skoro masz tak jednoznaczne zdanie o nich. Ja nie znam. A gdyby tak cały sejm wstąpił do KNP to co? Czyż walka z bandą czworga nie byłaby wygrana? Oszczędzenie im więzienia może być tylko dodatkową zachętą do tego. Dołącz lub giń - to też ciekawa strategia. Przypominam, że KNP nie działa przeciwko ludziom, tylko przeciwko ustrojowi i systemowi. Jeżeli mamy kogoś wsadzać do więzienia,
  • Odpowiedz
@Jah00: Coś Ci powiem, to wygląda naiwnie równie jak to, że jakaś dziewczyna wybierze sobie drania, #!$%@? totalnego na swego faceta i wierzy, że go zmieni na super kochającego, szanującego ją partnera, który będzie niósł ją na rękach.

Jak wiemy większość przypadków udowadnia, że to naiwna wiara.
  • Odpowiedz
@MWittmann: OK, ale ślubu jeszcze nie było, więc zawsze można kogoś potem usunąć. Na razie nie ma powodu. Trzeba poczekać i zobaczyć co się będzie działo.
  • Odpowiedz
@Jah00: Tak wiem, dlatego nie napisałem, że przestaję głosować na KNP tylko patrzę co ci kandydaci zrobią. Jagiełło jakoś ciągle milczy. Nic konkretnego nie robi. Ma jeszcze kilka miesięcy.
  • Odpowiedz