Wpis z mikrobloga

Serdecznie zapraszam na relację z piątego etapu wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Na razie zaczynamy na TVP Sport, o 17:25 rusza transmisja na TVP1, a o 17:30 na Eurosporcie.

Dziś nareszcie ruszamy w "góry"! Finisz znajduje się na podjeździe. Etap liczy 190km i biegnie z Zakopanego do Strbskie Pleso na Słowacji :)

Wczoraj kolarze kończyli etap w Katowicach i był to finisz bardzo przyjemny i emocjonujący - takie właśnie lubię. Sprinterzy mogli się pokazać, a najlepszym z nich okazał się Van Genechten, który tuż przed samym finiszem wyskoczył zza pleców pozostałych i jako pierwszy przekroczył linię mety :) Naprawdę przyjemnie się oglądało ten etap.

Poza tym widziałam swojego wysłannika @Traviu :D


Koszulki:

- żółta -Vakoc

- różowa - Taciak

- biało-czerwona - Hutarovich

- niebieska - Krizek

To kto dziś wygra etap?

Serdecznie zapraszam na transmisję i oczywiście do dyskusji :)

Wołam też miłośników kolarstwa: @Bunkier @Navrazz @TwardyDziad @wspodnicynamtb @gato @drhipis @Randallovy @PingwinAstronom @szoon @hqvkamil @Bosser @stekelenburg2 @precedens @maciejbo1 @ReeGall @ktostujestdieselem @kam1l @PawelKopko @rooger

#kolarstwo #tdp #tourdepologne
Aviendha - Serdecznie zapraszam na relację z piątego etapu wyścigu kolarskiego Tour d...

źródło: comment_5cb2J4d14ikyzv3QzUOGBSetzVrnNu22.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • 0
Ale naoglądałem się tej Polski dziś, ho ho. Patologia. Żebyy chociaż to TVP SPORT pokazywało cały etap...
  • Odpowiedz