Wpis z mikrobloga

#brudstock #woodstock #bekazpodludzi

O #!$%@?. Myślałem że najbardziej #!$%@? oficjalnym kontem na wykopie są @FaktyTVN, ale @PrzystanekWoodstock bije ich na głowę. Przeglądam sobie wpisy na mirko, i ktoś zwrócił uwagę, że @PrzystanekWoodstock ośmiesza się, pisząc że żadne pociągi nie zostały zdemolowane, co jest bzdurą, bo zdjęć na mirko mamy wystarczająco. Ktoś im zwrócił uwagę, w żołnierskich słowach - a co oni na to?

smuci nas używany przez Was język nienawiści, zwłaszcza biorąc pod uwagę dzisiejszą rocznicę.


Jebnijcie się w łeb. Mnie smuci, że są ludzie wycierający sobie gębę Powstaniem Warszawskim.

Rzygać mi się chce, po przeczytaniu tego.

@PrzystanekWoodstock

  • 64
@Gert - wiemy, że zdarzają się pojedyncze incydenty z niszczeniem pociągów. Staramy się sprawić by takich sytuacji było jak najmniej, jednak wiele zależy od ludzi, nie od nas. Zniszczeń nie jest tak wiele jak może się zdawać - jest Was tu 600 000 - zjeżdżacie się z całego kraju, a nawet świata. Jesteśmy ograniczeni sprawami m.in. finansowymi - Przystanek jest finansowany w całości przez sponsorów i nie jesteśmy w stanie zapewnić ochrony
@Gert: to ja też: #bekazpodludzi , którzy zamiast #czarnolisto wolą podzielić się #boldupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Spodziewałeś się, że napiszą, że te zdjęcia dowodzą o #!$%@? uczestników festiwalu i w trosce o czystość rasową do grzybka podłączą kwas siarkowy a niebieskich i czerwonych podmienią brunatnymi z krótkim wąsem? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z drugiej strony PKP chyba nie powinno być zaskoczone, że
@Skarykaturalizowany_prestidigitator: Wzmożony ruch podróżnych oznacza także większą liczbę SOK. W pociągach na Woodstock obowiązują bilety i ich posiadanie jest absolutnie konieczne, a brak biletu oznacza dokładnie ot samo co w normalnych pociągach - kupujesz albo wysiadasz.

@Matyson: Nie akceptujemy. Rozumiemy, że ktoś może nas nie lubić. Jednak obrazą poległych jest brak szacunku do ludzi będących wokół nas, kiedy jako naród dokonywaliśmy wspólnie, ponad podziałami takich rzeczy.

@daj_pan_spokoj Dodatkowe pociągi są
przewoźnik ma świadomość możliwych zniszczeń


@PrzystanekWoodstock: No i co z tego skoro my wszyscy za to płacimy?

Co za problem wynająć kilkanaście pociągów i zrobić rezerwację biletów przez internet za symboliczną kwotę (tak, aby wyszło na zero + kasa ewentualną demolkę). Mielibyście od razu kasę na zapłatę za zniszczenia i listę osób, które jechały danym pociągiem - zawęziłoby to krąg podejrzanych gdyby doszło do popełnienia jakichś czynów przestępczych. Nic na tym
@jonzi: Bullshit. Przewozy Regionalne uruchomiły te pociągi na zasadach komercyjnych!

Żaden z pociągów MusicRegio nie był pociągiem służby publicznej, tj. nie był dofinansowany z pieniędzy MI czy UM. Rozliczenia za dewastacje to wewnętrzna sprawa pomiędzy zamawiającym przewóz a Przewozami Regionalnymi.
@PrzystanekWoodstock: Wiesz co, jestem obojętny, lubię i szanuję Woodstock jako symbol wolności, Ty po prostu głupio się tłumaczysz, to jest śmieszne, bo zamiast pouczać kogokolwiek w internecie, powinieneś pouczać uczestników imprezy, a jeżeli nie potraficie nad imprezą zapanować, to mówcie wprost, bo za to odpowiada się przed sądem.

Zniszczeń nie jest tak wiele jak może się zdawać


@PrzystanekWoodstock: Wystarczająco wiele, żeby nam się nie zdawało. Oprócz zniszczonego mienia, weźcie też
powinieneś pouczać uczestników imprezy


@Twierdziciel: patrz komentarz wyżej.

jeżeli nie potraficie nad imprezą zapanować, to mówcie wprost


Nie odpowiadamy za teren poza festiwalem i działania ludzi jadących do nas, tak jak Ty nie odpowiadasz gdy Twój znajomy w drodze do Ciebie spowoduje kolizję.

600 tysięcy osób nie mogło zrobić zrzutki na właściwe zabezpieczenie imprezy?


Nie chcemy wprowadzać biletów, festiwal z założenia ma być otwarty dla wszystkich.

Społeczność składa się z wielu
@Gert: to nie wiesz ze komuna wracaXD

zaczyna sie znow propaganda i czyn spolecznyXD

czekam az owsik zorganizuje wykopki bo mlodziezy potrzebuje wies (nie ma kto truskawek zbierac i gnija na polach)

a prawda przeciez jest orkiestra i zbieraja w styczniu
@PrzystanekWoodstock: W takim razie powinieneś SKUTECZNIEJ pouczać uczestników imprezy.

Nie potraficie prostym słowem dotrzeć do swoich gości, dlatego nie uwierzę, że na terenie festiwalu są grzeczni i bawią się bezpiecznie. Bo tego dotyczy odpowiedzialność karna, ale to już Wasz problem, ja się tam nie wybieram.


tak jak Ty nie odpowiadasz gdy Twój znajomy w drodze do Ciebie spowoduje kolizję.


@PrzystanekWoodstock: Jeżeli wiem, że znajomy jest pijany, a mimo to namawiam
@Twierdziciel: na terenie festiwalu działają nasze służby, co więcej działają skutecznie co corocznie potwierdzają raporty od służb.

Jeżeli wiem, że znajomy jest pijany, a mimo to namawiam go żeby mnie odwiedził, to trochę ciężko będzie mi zasnąć po takim incydencie.


Jak już napisaliśmy, nie mamy wpływu na to, kto do nas przyjeżdża i co robi po drodze. Woodstock z założenia ma być festiwalem otwartym na wszystkich, czy to muzycznie, czy światopoglądowo.
Jak już napisaliśmy, nie mamy wpływu na to, kto do nas przyjeżdża i co robi po drodze.


@PrzystanekWoodstock: Zupełnie. Zaraz dowiem się, że to zlot miłośników muzyki klasycznej, który przypadkowo został nawiedzony przez bandę chuliganów?

W jaki sposób według Ciebie powinniśmy pilnować dojazdów uczestników?


@PrzystanekWoodstock: Jaką stawkę godzinową proponujecie w zamian za doradztwo przy organizowaniu imprez masowych?

Na początek, skoro przewidujecie, że odwiedzi Was pół miliona ludzi, to zorientujcie się
hmmm... wszyscy tak hejtują na temat Woodstocku to ja pozwólcie, że.... stanę z boku :) nigdy nie byłam i wątpię czy kiedykolwiek się tam zjawię. Należę do tej garstki osób, których nie kręci taki klimat i muza :) zdecydowanie wolę #openerfestival na którym już nie raz byłam. Moja opinia jest taka, że każdy ma wybór w jaki to sposób chce się dobrze bawić, a że ktoś wybierze sobie taki #brudstock to już