Wpis z mikrobloga

#brudstock #woodstock #bekazpodludzi

O k---a. Myślałem że najbardziej s----------m oficjalnym kontem na wykopie są @FaktyTVN, ale @PrzystanekWoodstock bije ich na głowę. Przeglądam sobie wpisy na mirko, i ktoś zwrócił uwagę, że @PrzystanekWoodstock ośmiesza się, pisząc że żadne pociągi nie zostały zdemolowane, co jest bzdurą, bo zdjęć na mirko mamy wystarczająco. Ktoś im zwrócił uwagę, w żołnierskich słowach - a co oni na to?

smuci nas używany przez Was język nienawiści, zwłaszcza biorąc pod uwagę dzisiejszą rocznicę.


Jebnijcie się w łeb. Mnie smuci, że są ludzie wycierający sobie gębę Powstaniem Warszawskim.

Rzygać mi się chce, po przeczytaniu tego.

@PrzystanekWoodstock

  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
Nie. Za uruchomienie pociągów specjalnych dla uczestników woodstocku zapłacili wszyscy podatnicy.

@daj_pan_spokoj: a to nie jest tak, że te dodatkowe pociągi mają pełne obłożenie, w teorii wszyscy powinni mieć bilety i kurs powinien przynieść zysk?
  • Odpowiedz
@jonzi: Bullshit. Przewozy Regionalne uruchomiły te pociągi na zasadach komercyjnych!

Żaden z pociągów MusicRegio nie był pociągiem służby publicznej, tj. nie był dofinansowany z pieniędzy MI czy UM. Rozliczenia za dewastacje to wewnętrzna sprawa pomiędzy zamawiającym przewóz a Przewozami Regionalnymi.
  • Odpowiedz
@PrzystanekWoodstock: Wiesz co, jestem obojętny, lubię i szanuję Woodstock jako symbol wolności, Ty po prostu głupio się tłumaczysz, to jest śmieszne, bo zamiast pouczać kogokolwiek w internecie, powinieneś pouczać uczestników imprezy, a jeżeli nie potraficie nad imprezą zapanować, to mówcie wprost, bo za to odpowiada się przed sądem.

Zniszczeń nie jest tak wiele jak może się zdawać


@PrzystanekWoodstock: Wystarczająco wiele, żeby nam się nie zdawało. Oprócz zniszczonego mienia, weźcie też pod uwagę
  • Odpowiedz