Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kunajk: jak odbierałem kilka dni temu 55' to kurier DPD nawet nie wspomniał o pieniędzach przed rozpakowaniem, Twoja sytuacja śniła mi się po nocach :( ale chyba trafiłem na dobrego kuriera po prostu, chyba bardziej się jarał tym tv niż ja :P współczuję i życzę powodzenia!

motznycebulacontent:

@kunajk: Możesz rozpakowac paczkę jak karton posiada widoczne ślady uszkodzenia. Inaczej nie.

Teraz kurierzy wprowadzili opcje sprawdzenia przesyłki ale ekstra płatną.

Moim zdaniem coś wywalczysz.
@kunajk: Jeśli odebrałeś paczkę i przy odbiorze nie dodałeś komentarza ( np "paczka uszkodzona") to nie masz możliwości aby firma kurierska zrobiła zwrot pieniędzy itp itd ponieważ nie masz jak udowodnićże to kurier zrobił a nie ty kilka sekund po rozpakowaniu. Teoretycznie sprzedawca też nie musi ci zwracać bo także może myśleć że próbujesz coś wyłudzić. Po prostu nie masz dowodu na to że to kurier uszkodził paczkę lub że #!$%@?
@kunajk: wygląda nieciekawie. Dobrze, że większość kurierów którzy mi coś dowożą są normalni, jeden nawet jak monitor zamawiałem sam kazał sprawdzić czy wszystko ok, bo różnie bywa, inni mówią, że jak coś nie tak to mam dzwonić na nr z którego dzwonili. Obyś coś wywalczył ;)