Wpis z mikrobloga

  • 816
Moj #rozowypasek na fb wrzucil foto mnie i corki kadacej samochodem. Trzymam ja na kolanach a ona sobie siedzi, payrzy na droge i trzyma kierownice, no i oczuwiscie buzka sie cieszy. Po chwili inne #rozowepaski pisza, ale jak to, macie poduszke, a jakby cos sie stalo, jakis niekontrolowany ruch kierownica, to moze byc tragedia. Ja #!$%@?, czlowiek wezmie core na kolana, wrzuci jedynke, pusci sprzeglo i toczy sie po totalnie zadupiastej, slepej uliczce osiedlowej z 5 domami na krzyz, z predkoscia 6km/h, a tu #!$%@? takie gownoburze.... Ja #!$%@?.

#truestory #logikarozowychpaskow
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@apaczacz: Wołaj Panie, wołaj... A ja własnie wróciłem z miasta, gdzie kisłem, bo #rozowypasek zgubiła się w swoim Polo na środku skrzyżowania - zapomniała procedury ruszania i #!$%@? chciała autem w podskokach czmychnąć, machając przy tym wszystkimi wycieraczkam w rytm błyskających się świateł awaryjnych... Dobra, #!$%@?łem ją trochę klaksonem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Moj #rozowypasek na fb wrzucil foto mnie i corki kadacej samochodem. Trzymam ja na kolanach a ona sobie siedzi, payrzy na droge i trzyma kierownice, no i oczuwiscie buzka sie cieszy. Po chwili inne #rozowepaski pisza, ale jak to, macie poduszke, a jakby cos sie stalo, jakis niekontrolowany ruch kierownica, to moze byc tragedia. Ja #!$%@?, czlowiek wezmie core na kolana, wrzuci jedynke, pusci sprzeglo i toczy sie
  • Odpowiedz
nie pamiętają jak stary je woził dużym ten w taki sam sposób. Normalna rzecz gdzies na wakacjach, ja uwielbiałem jeździć z ojcem.


@Gummy: to że coś jest miłe nie znaczy że jest bezpieczne...
  • Odpowiedz