Wpis z mikrobloga

  • 816
Moj #rozowypasek na fb wrzucil foto mnie i corki kadacej samochodem. Trzymam ja na kolanach a ona sobie siedzi, payrzy na droge i trzyma kierownice, no i oczuwiscie buzka sie cieszy. Po chwili inne #rozowepaski pisza, ale jak to, macie poduszke, a jakby cos sie stalo, jakis niekontrolowany ruch kierownica, to moze byc tragedia. Ja #!$%@?, czlowiek wezmie core na kolana, wrzuci jedynke, pusci sprzeglo i toczy sie po totalnie zadupiastej, slepej uliczce osiedlowej z 5 domami na krzyz, z predkoscia 6km/h, a tu #!$%@? takie gownoburze.... Ja #!$%@?.

#truestory #logikarozowychpaskow
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O #!$%@?, ktos napisal co by byli jakby opieka spoleczna nas zobaczyla!!!!! Ja poerdole, najlepszy poranek od dawna, kisne Mirki!!!!!!!


@apaczacz: Poczekaj jak za miesiąc wpadnie jakaś kontrola z anonimowego zgłoszenia. Ja już to przerabiałem ;-)
  • Odpowiedz
@Aerials: Kilka lat temu za czasów podrywów na Czaterii i innych GG, napisałem jednej lasce, że znikam z jej życia, nie pisałem jej wprost, że jest nudna i ciągle się przechwala, żeby jej nie urazić czy coś, więc rzuciłem takie hasełko do niej.

8 godzin później (o 1 w nocy) była u mnie policja. Laska znała moje imię, numer telefonu i mniej więcej miejsce zamieszkania (powiedziałem, że Kraków, a mieszkałem
  • Odpowiedz
@Aerials: Nie mam pojęcia. Ale zeznania składałem 3 razy...

1. Patrolowi prewencji, który wpadł sprawdzić co u mnie, i rozmawiali ze mną i z rodzicami.

2. Dzielnicowemu, który przyszedł dzień
  • Odpowiedz
@apaczacz: Co zrobisz nic nie zrobisz Mireczku. Ja jak mialem 7 lat, to ojciec czesto dawal mi pojezdzic wartburgiem, po roku jak nabralem wprawy, to zdarzalo mi sie pojechac do sklepu po piwo (wygladalem na starszego), ale nigdy mi nie pozwalal wrzucac 4 biegu, ani pic piwa w drodze powrotnej, bo jest rozsadnym facetem. Ja swoje dziecko tez bede uczyl jak skonczy przedszkole.
  • Odpowiedz