Wpis z mikrobloga

Tl;tr


Nie wytrzymalem. Ten kto obserwowal #feuernabali zanim zaczela sie #gownoburza wie ze mieszakl o w Niemczech i nie widzialo mu sie wracanie do Polski. Mam nadzieje ze to co sie #!$%@? w tym tagu, utwierdzi go w tej mysli. Nie ma to jak przypomniec innym jak to jest byc polakiem-cebulakiem. Zawisc i zlosliwosc na kazdym kroku. Nie chodzi o zazdrosc bo nie kazdy musial zazdroscic, niektorzy maja inne priorytety i sa wstanie szczesliwie zyc majac zone i dzieci w wieku 28 lat. Chodzi o to ze jak Ci sie cos nie podoba to scrolujesz dalej. Widze neuropa, scroluje. Widze furry, scroluje. A nie jak wiekszosc mirko-gimnazjalito-moralniakow "he he a wejde zwyzywam" #!$%@? ze content jest mi obcy i wgl mnie nie interesuje, albo jakos we. mnie uderze napisze niech #!$%@? wie. Tak ciezko cos zignorowac? Scrolowac dalej? Istnieje cos takiego jak #czarnolisto nolisto. Uzywajcie mozgu i w\w opcji.
  • 20
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? co 5 minut #!$%@? powiadomienie do tego #!$%@? tagu #!$%@? cz wy wszyscy macie #!$%@? nasrane w głowach #!$%@? mam w wasze głupie #!$%@? czy to co robi on jest dobre czy złe #!$%@? mać. Obserwuje ten tag tylko po to by oglądać jego wpisy a nie wasze głupie niedoruchanie wynurzenia o tym ze on jest zajebisty albo o tym ze on jest #!$%@? każdy #!$%@? atnecjusz musi tu #!$%@?
  • Odpowiedz
@lerner: No przez tych głupich #!$%@?ów co nie mogą sobie dać tagu na #czarnolisto i mieć #!$%@? tylko muszą #!$%@?ć o tym non stop jaki to on zły/dobry. A gdzie napisał, że nie będzie już wrzucał? Bo nigdzie nie mogę tego znaleźć.
  • Odpowiedz
@Prosty_login: #!$%@? co jak co ale dopóki głównym tematem w tagu nie było #!$%@? azjatek to było spoko, feuer fajnie pisał i życiu na Bali, potem każdy temat był o tym jak on nie marzy o trójkącie ale jak to nie rucha swojej azjatki to się zleciała banda gruchotelepców... A jak zlecą się gruchotelepcy to i zlecą się przeciwnicy takie typu zachowań, proste to jak #!$%@? :)

@przedmaranczaa: pisał ale
  • Odpowiedz
@Dziki_Bigos: jesli komus zaczelo przeszkadzac to co pisal, trzeba bylo poprpstu przestac obserwowac tag. Jakbym mial jakiekolwiek zstrzezenia do tresci to bym unsubną i miał spokoj. No ale widac to jest cieższe niż sie wydaje. Powiem szczerze to byla jedyna rzecz ostatnimi czasy ktora zachecala mnie do odwiedzenia Wykopu. Teraz jest #!$%@?, dupa i hejtu kupa.
  • Odpowiedz
@Prosty_login: no tak, ale np ja przeglądałem tag dla informacji na temat życia na Bali i historii na temat wyjścia z mega przegrywu wiec ciężko było omijać kolejne posty ruchaniu :)

W sumie miałem na to #!$%@? bo to w końcu jego tag no ale są osoby które zakładały tutaj z tych samych powodów co ja i mogły im przeszkadzać różne rzeczy :)

Moim zdaniem obie strony #!$%@? i doprowadziły tag
  • Odpowiedz
@Prosty_login: Jako obserwator wpisow (z neutralnym odbiorem) dodam moj komentarz w sprawie @feuerfest. Wedlug mnie to nie nieprzychylne komentarze z ktorymi spokojnie mogl sobie radzic ignorujac je, ale wlasnie dziwna rzesza "fanow-obroncow" grillujaca temat w goracych i nawet tworzaca meme z jego wizerunkiem doprowadzila do tej decyzji. Wyszedl do was czlowiek opisujacy swoje losy, odpowiadajacy na pytania dosc szczegolowo, firmujac to swoim wizerunkiem a niektorzy zrobili z tego wojne religijna
  • Odpowiedz
@Prosty_login:

Widze furry, scroluje


Przecież hejt na furrych jest w zachodnim Internecie rozpowszechiony jeszcze bardziej niż w Polsce. Zresztą nic dziwnego, bo byli znani ze spamowania swoim gównem bez żadnych ograniczeń, nie wspomnę już o tym, że to często zwykłe zjeby (w znaczeniu oprócz tego, że faupują do animowanych zwierząt).
  • Odpowiedz
@Prosty_login: Trafiłeś w sedno. Kwintesencja normalnego, zdrowego podejścia. JAk bardzo smutne/nudne życie trzeba mieć by postępować odwrotnie i siać hejt, tego nie wiem.
  • Odpowiedz
@lerner: tesko to najwiekszy przegryw i cebulak - pomysl chwileXD nakoksowany polski smiec siedzacy z matka w domu nagrywajacy filmiki do polakow zamiast wygrywac w ameryce w zycieXD

tylko cebulaki daja #!$%@? o polske i szukaja atencji u innych cebulakow - reszta ma kompletnie #!$%@? co nosi kiedy klaszcze i nie musi nic komukolwiek udowadniac

o jaki wam hejt chodzi? po prostu smiechlem z homo ktory pojechal do bieda kraju zeby
  • Odpowiedz