Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale

Przeglądając ostatnio mirko nachodzą mnie takie refleksje. Większość z #niebieskiepaski to albo jakieś prawiczki, albo stulejarze i w dodatku kuce. Jedni albo robią z seksu świętego Graala, albo użalają się, że nigdy w żadną nie wsadzili (tak, po prostu). Jestem pełna podziwu dla was, wystarczy wyjść z domu (hehe co za dużo to nie zdrowo, co nie XD) i zagadać do jakiejś loszki, nie mówię że ma to być typowy i uwłaczający człowieczeństwu waleń, który nie wiadomo jak się wydostał z morza, ale jakieś przynajmniej 6,5/10. Jeśli dziewczyna nie waży ze 150kg to raczej małe prawdopodobieństwo, że zjada ludzi i że w-------i Cię w całości, a na początek taka będzie w sam raz.

No nic, i na koniec dodam, że dziewczyny lubią jak im się od czasu do czasu przepcha rurę, albo powie im się coś miłego. Ja też to lubię i się nie ograniczam.

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, napiszę to wreszcie, bo już mnie w-----a to ciągłe narzekanie. Przekazuje pierwszą i najważniejszą zasadę dla #tfwngf i #stulejacontent w relacjach z kobietami (uwaga, nie jest to "nie bądź brzydki", bo jak wiadomo, chłop musi być lekko ładniejszy od nocy w Kielcach):

1. NIE BĄDŹ P---Ą

dziękuje za uwagę, udanych łowóch.
  • Odpowiedz
dodam, że dziewczyny lubią jak im się od czasu do czasu przepcha rurę, albo powie im się coś miłego. Ja też to lubię i się nie ograniczam.


@CreamPie: zaraz się zacznie bul d--y stulejarzy...
  • Odpowiedz