Wpis z mikrobloga

Odpalam gorące i widzę ból dupy @babydoll która w tym wpisie wyśmiewa parę osób a sama pisała, że lubi chodzić do aqua parku do strefy nagości bo może sobie wybrać faceta bo w ten sposób przynajmniej nie bierze "kota w worku". Jeszcze większa beka z niej, jak cisnęła lasce, że jest głupią #!$%@?ą bo nie robi lodów swojemu chłopaki więc go nie kocha ani on jej xD

Było tego więcej, screeny latały po mirko. Teraz się do niech nie dokopie, ale w #!$%@? śmieszy mnie ta hipokryzja :D

#bekazpodludzi #rozowepaski #logikarozowychpaskow #afera
  • 36
@PanKara: Piękna żenuncja, widzę poziom mirko leci z godziny na godzinę XD Najpierw obrońcy trolla samobójcy, teraz #!$%@? mówiące innym jak mają żyć i jak się #!$%@?ą to są zerami. Ja #!$%@? XD
@PanKara: Jak usunalem bylo 475 plusów :x ale za dużą gównoburza się rozpętała i wolałem usunąć, wole jednak życie szarego mireczka. Wchodzenie w dyskusje z ludźmi pokroju @babydoll było błędem... zarzucała mi rzeczy, których nie napisałem, wyzywała mnie, a na prośbę przeproszenia mnie odpowiedziała dojrzale

"#!$%@? xD" "jesteś dziwkarzem musisz z tym żyć xD"

Szkoda komentować coś takiego :l

Wciskała mi, że oczekuje od przyszłej dziewczyny czystości cokolwiek rozumie pod tym
Pobierz M.....f - @PanKara: Jak usunalem bylo 475 plusów :x ale za dużą gównoburza się rozpęt...
źródło: comment_KenQESxbc9NiHNRfP8EeV3wuy7JOIsS9.jpg