Wpis z mikrobloga

47 308 - 210 = 47 098

#rowerowykrakow w składzie @metaxy , @Wilier @ar2oor i ja "zaliczył" Pętlę Tatrzańską(Tatry Tour) - Przejechaliśmy dookoła Tatr.

Dystans: ~200km

Czas jazdy: 8:40:31

Przewyższenia: 2,980m

Średnia prędkość: 23.0km/h

MAPKA:

Profil trasy 3d

Niesamowita wycieczka: piękne krajobrazy, ciekawi ludzie, świetna atmosfera. Nie dopisała tylko pogoda: co jakiś czas padało, ulice były mokre i śliskie, bardzo mocno wiało.

Pobudka o godz. 03:00, spakowaliśmy się do samochodu i ruszyliśmy z #krakow w kierunku #zakopane , a właściwie małej miejscowości #chocholow gdzie zostawiliśmy samochód i ruszyliśmy na wyprawę(po drodze zabraliśmy Wiliera).

Najtrudniejsze były zjazdy w deszczu, na których wpadałem w hipotermie, tak mną trzepało, że aż rower wpadał w oscylacje :D.

Najtrudniejszy podjazd 14km, 4% średniego nachylenia, 514m pod górę (2).

FILM

Zdjęcia:

Las

Wilier obok zboża

Piękne drogi

Widok na zakopane

Widok na zakopane i ja :S

postój przy sklepie

cree,metaxy,wilier

Nasze rowery

Mój kands maestro odpoczywający przed podróżą

Liptovska mara

Zabraliśmy czipsy i batony

ciekawy patent na mocowanie jedzenia

Zakupy za 6Eur - Zakup czipsów był błędem :D

#rower #kolarstwo #tatry #gory

#rowerowyrownik
Pobierz cree - 47 308 - 210 = 47 098 



#rowerowykrakow w składzie @metaxy , @Wilier @ar2oor...
źródło: comment_0JcluGqrHYP0uyZh7WihLgtZxLqo72H7.jpg
  • 30
@akrolina: Nie bój nic. Nieraz jak zabierałem ludzi (i kobiety) co to rower wyciągnęli pierwszy raz od komunii to dawali radę po 50-60km jak się ich trochę zmobilizuje. Samemu by(ście) się poddali, a tak w grupie, jak się rozmawia to km lecą same.
@LOGlN: Polecam. Jak się człowiek trochę przyzwyczai to super sprawa. @ar2oor kupił tyle co. Trochę odcierpiał, bo plecy ma nieprzyzwyczajone, ale ogólnie raczej zadowolony z zakupu.
@Wilier: Nie ma tyle na pewno. Wg Geoprofilera, gdzie dane są na pewno dokładniejsze niż z GPS, wyszło 2710m. Wertykalna dokładność GPS jest około 3 razy gorsza niż horyzontalna (4-15 metrów), więc błąd pomiaru może wynosić nawet 40m na punkt.
@Wilier: Policzyło ok, bo dokładność XY (horyzontalna) jest dość dobra. Wertykalna Z jest dużo gorsza co wynika po prostu z geometrii. Optymalnie by mieć 4 satelity na wysokości ok 45-50 stopni nad horyzontem każda w kierunku 4 stron świata. Nie ma tak dobrze.
@cree: Gratki trasy. Moim marzeniem też jest, ale trzeba jeszcze dużo jeździć i w ogóle :)

Pomyślcie kiedyś o wyjeździe na Kralową Holę, najlepsza panorama Tatr.