Wpis z mikrobloga

@jezus_cameltoe: uzdrowienia są faktem. Np. w każdą pierwszą środę miesiąca u Jezuitów na Rakowieckiej w Warszawie. Wystarczy się przejść i posłuchać świadectw (między 20 a 21). Odrośnięcie nogi historia też odnotowała.

A co do gimboateizmu, to sorry, ale sam Twój nick podpada pod ten tag. Nie interesuje Cię merytoryczna dyskusja tylko wyśmiewanie wiary. Ktoś, kto zestawia imię Jezusa z cameltoe jest typowym gimboateistą.
  • Odpowiedz
Ktoś, kto zestawia imię Jezusa z cameltoe jest typowym gimboateistą.


@zarowka12: nie wiedziałem jaki nick sobie wymyślić więc wziąłem ten, nie zaprzeczam, że akurat dobrałem te 2 słowa bo wcześniej toczyłem dysksusje w dziedzinach z nimi związanymi.

Nie chcę nikogo przekonywać o zmiany wiary, wiadomo, że jak ktoś mocno wierzy na pewno jej nie porzuci. Mój wpis jest dla niezdecydowanych, czyli dla osób, które słabo wierzą, proponuję im aby całkowicie
  • Odpowiedz
@blisko_kebab: nie zawsze. Z pewnością jest wiele osób, które pragmatycznie wchodziło wyżej w hierarchii Kościoła tylko po to, żeby cośtam dla siebie ugrać, mamy przecież przypadki papieży-k-------y wojujących z innymi o ziemie. Mimo wszystko, wielu z wymienionych przeze mnie myślicieli-naukowców oprócz pisania dzieł na tematy naukowe, tworzyło także pisma o Bogu, wierze i tym podobne.

Dla mnie w ogóle zabawne jest nazywanie mnie idiotą, katolem i mówieniu o nauce przez
  • Odpowiedz
czyli każdy argument przeciw Twojej wierze to #gimboateizm? Rozumiem, że to co głosi Richard Dawkins to też #gimboateizm?


@jezus_cameltoe: Żadna wiara [przy czym wiara w nieistnienie żadnego boga też] nie jest idealna, każda ma swoje wady i zalety, dlatego nie powiem, że każdy argument przeciw jakiejkolwiek wierze to #gimboateizm. Ale to nie znaczy, że każdy obrazek jest niedebilny ;). Ten konretny
  • Odpowiedz
Aaaa, czyli wy po prostu nie widzicie różnic między wiarami :D. No i wszytko jasne. W każdym razie pamiętaj: #gimboateizm to Ty taguj ;).


@HORrorNY: spokojnie, ja naprawdę rzadko kiedy wrzucam coś na ten temat. Już nie jestem tak gorliwym antyklerykałem jak kiedyś. Jestem tym poważnie zmęczony. Wkrótce będe już tylko ateistą i naprawdę ciężko mnie będzie zdenerwować, to by musiał być jakiś ultra fanatyk( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe: No ale wiesz - póki wrzucasz #gimboateizm'y, to nie chwała Ci, raczej pogarda Ci [należna gimboateizmowi]... Napisz do mnie jak przestaniesz być gimboateistą i zostaniesz "tylko ateistą", wtedy bardzo chętnie zmienię o Tobie zdanie. Bardzo chętnie, bo cieszy mnie jak ludzie mądrzeją ;).
  • Odpowiedz
Katoliccy duchowni w średniowieczu cofnęli rozwój ludzkości o kilka setek lat. Jeżeli już porównujemy, to w rozwój nauki ogromny wkład mieli muzułmańscy Persowie.


@stary-zbozowy-elewator: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz