Wpis z mikrobloga

@stary-zbozowy-elewator: Izydor z Sewilli, św. Albert Wielki, Kopernik, Danti, Bruno, Turner, Kepler, Galileusz, Kartezjusz, Pascal, Lobkovitz, Boyle, Newton, von Haller, Karol Lineusz, Euler, Bernoulli, Lavoisier, Galvani, Coulomb, Volta, Lamarck, Ampere, Dalton, Abercrombie, Hitchcock, Faraday, Maxwell, Bovell, Mendel, Joule, Stokes, Kelvin, Becquerel, Rayleigh, Walcott, Rutherford, Bragg, Fleming, Planck, Heisenberg, Barton, Murray, Kobilka, Heller, Taylor

Przepisałem co istotniejszych z listy chrześcijańskich naukowców. W liceum o większości z nich uczą, więc może Ty powinieneś
@stary-zbozowy-elewator: Ja niedouczonym ignorantem? Doskonale zdaję sobie sprawę, że inkwizycja i Kościół w czasach średniowiecza zrobili mnóstwo gówna, ale to nie jest wada katolików czy ludzi wierzących jako takich, ale wada tamtych czasów. Ty dokonujesz ekstrapolacji i oceniasz dzisiejszych katolików przez pryzmat grupki zachłannych idiotów, podczas gdy właśnie Ci zaprezentowałem, że chrześcijańscy myśliciele mają przeogromny wpływ na dzisiejsze czasy, większa część fizyki to była zawsze domena chrześcijan, w szczególności elektronika czy