Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko222
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

511

Dawno od tygodnia nie palił się żaden skład odpadów - pozdrawiamy Gdańsk!

Dawno od tygodnia nie palił się żaden skład odpadów - pozdrawiamy Gdańsk!

Płonie duża hala na terenie spalarni odpadów niebezpiecznych Port Service w Gdańsku.

kapusta5
kapusta5
kapusta5
z
tvn24.pl
dodany: 10.09.2024, 11:40:03
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    smiecizglowy
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Podkład muzyczny: Śpiewający Tranzystor - Niemieckie Śmieci
PIAN--A_A--KTYWNA
z youtu.be
  • -1

Komentarze (32)

najlepsze

snierzyn
snierzyn
11.09.2024, 11:31:12 via Wykop
  • 37
W Miszewie po 4 pożarach to rozwiązali. Struzik załatwił dofinansowanie w wysokości 100 mln na utylizację śmieci. Przetarg wygrała firma żony Struzika. Stary człowiek, a jeszcze mu pieniędzy mało.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Malgorzatabezrak
Malgorzatabezrak
Malgorzatabezrak
11.09.2024, 13:27:21 via Wykop
  • -1
@snierzyn: taki to do grobu nawet weźmie ze sobą
  • Odpowiedz
Drake87
Drake87
11.09.2024, 17:22:43 via Android
  • 0
@snierzyn Gdańsk to w ogóle lubi zapach spalenizny lub zgnilizny, kto przejeżdża regularnie przez Szadółki ten się w cyrku nie śmieje..
  • Odpowiedz
p.....4
p.....4
konto usunięte 11.09.2024, 11:25:59 via Wykop
  • 21
w Zabrzu w sobotę się palił( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

M.....2
M.....2
konto usunięte 11.09.2024, 12:30:07 via Wykop
  • -1
@potato44: widziałem to z Pilchowic ;) Katowice też widziały
  • Odpowiedz
snup-siup
snup-siup
11.09.2024, 11:48:39 via Wykop
  • 4
Przyjmują jakieś zakłady gdzie i kiedy się coś zapali? Może być większy fun niż STS.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zielonyNinja
zielonyNinja
zielonyNinja
11.09.2024, 12:23:57 via iOS
  • 0
@snup-siup potrzeba by ogarnąć jakąś listę składów odpadów na terenie Polski i można powalczyć 😅
  • Odpowiedz
Instrybutor_z_Orlenu
Instrybutor_z_Orlenu
11.09.2024, 17:58:58 via Wykop
  • 0
Przyjmują jakieś zakłady gdzie i kiedy się coś zapali? Może być większy fun niż STS.


@snup-siup: jakie zaklady, tutaj wszystko jest wiadomo xd
  • Odpowiedz
whitecell
whitecell
whitecell
11.09.2024, 11:34:00 via iOS
  • 2
gdzie mozna skladac rezerwacje na apartament 31m w tym miejscu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Instrybutor_z_Orlenu
Instrybutor_z_Orlenu
11.09.2024, 17:59:26 via Wykop
  • 0
@whitecell: apartamenty juz dawno wyprzedane, tylko po prostu budynek musi sie w koncu wybudowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xpear
xpear
xpear
11.09.2024, 06:44:34 via Wykop
  • 2
Mam dwie stare opony za szopa z Ursusa C360, jak myślicie co z nimi zrobić?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jare_K
Jare_K
11.09.2024, 11:47:34 via Wykop
  • 3
@xpear: chłopie, zima idzie, za chwilę będzie opał po 5000 złociszy za tonę. Trzymaj, żebyś miał na czym lód roztopić do picia.
  • Odpowiedz
zielonyNinja
zielonyNinja
zielonyNinja
11.09.2024, 12:23:13 via iOS
  • 0
@xpear ty se daruj bo ciebie tak dojadą że się nie pozbierasz, nazbieraj hale opon otwórz działalność związaną z składowaniem odpadów, upozoruj pożar i wtedy możesz spać spokojnie
  • Odpowiedz
DJArmani
DJArmani
11.09.2024, 16:42:56 via Wykop
  • 0
Spokojnie przyjaciele, nie ma się co martwić, jak się spali do końca, to pan Janusz z Niemiec przywiezie nowych.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Antorus
Antorus
11.09.2024, 13:10:09 via Wykop
  • 0
Od tygodnia? W tą sobotę jarało się nad Rudą Śląską, tak że z 20 km to było widać. I nawet alert RCB dostałem xDD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dkuku
dkuku
dkuku
11.09.2024, 16:14:32 via Wykop
  • 0
@Antorus: to Zabrze bylo https://m.youtube.com/watch?v=CL8GrqiQWHI
  • Odpowiedz
Antorus
Antorus
11.09.2024, 16:23:44 via Android
  • 0
@dkuku no może pod Zabrzem już, widziałem źródło tego pożaru z A4 niedaleko KWK Ruda.
  • Odpowiedz
petrovich
petrovich
11.09.2024, 12:38:51 via Wykop
  • 0
Dywersja, jak już pisałem, sprawdzajcie ruskich ukraińców
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lodyzlidla
Lodyzlidla
11.09.2024, 12:13:49 via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

Lodyzlidla
Lodyzlidla
11.09.2024, 12:13:35 via Android
  • 0
Robota Ruskich 🇺🇦 Słava Ukrainie,Gerojom Sława
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
3892
mLicytacje licytacje komornicze
mLicytacje licytacje komornicze
2685
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
2476
Lekarz nowy rekordzista 0.4 mln zł miesiecznie pensji
Lekarz nowy rekordzista 0.4 mln zł miesiecznie pensji
2367
ON (Diesel) dziś na Słowacji 6,50 zł.
ON (Diesel) dziś na Słowacji 6,50 zł.
2202
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #historia
  • #ciekawostkihistoryczne
  • #zainteresowania
  • #technologia
  • #polska
  • #gruparatowaniapoziomu
  • #nauka
  • #heheszki
  • #wydarzenia
  • #swiat
  • #mikroreklama
  • #informacje
  • #usa
  • #rozrywka
  • #motoryzacja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking