Wpis z mikrobloga

✨️ Jak pewność siebie wpływa na relacje z kobietami
Ehh panowie powiem wam szczerze, że dałbym wiele żeby mieć mental takiego sebixa. Niesamowite to jest jak można mieć charakter samca alfa nie mając wyglądu samca alfa. Taki gość może być nawet niski, chudy, zakola, szczurzy ryj, mieć małego i jego to nie interesuje i tak będzie mieć pewność siebie i nic sobie z tego nie będzie robił zarywając do lasek nawet jak dostanie kosza xD i najlepsze jest to że tacy i tak ostatecznie mają jakąś laskę i nierzadko całkiem fajną, która wygląda lepiej niż na to zasługują. Niesamowite to jest dla mnie jak można dostać tak słabe staty od życia i mieć taką efektywność. To jakieś przypadki studium chada uwięzionego w ciele przegrywa xDD

#sebix #patologiazewsi #patologiazmiasta #tinder #s---------x #przegryw #blackpill

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Dipolarny

🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt

mirko_anonim - ✨️ Jak pewność siebie wpływa na relacje z kobietami Ⓘ
Ehh panowie powi...

źródło: comment_CmxMQJHt8gm7prr5UGe34xdhvRYHDE0D

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Sebixy w 2026 to dzisiejsze przegrywy.
To nie lata 90 czy wczesne 2000 ( Najlepsze lata zeby wyrwac cos )ze posuwaja sb Juleczki .Teraz wygrywaja Oskarki i chady. Liczy sie tylko ryj
  • Odpowiedz
  • 2
@mirko_anonim: Z reguly sebiksy wyrywaja dziewczyny ale niezbut ladne i tez robią za betabankomamat. Chyba że jakiś 5/10 ma charakter sebiksa to wtedy rzeczywiscie jest atrakvyjny dla kobiet bo brak twarzy chada rekompensuje emocjami
  • Odpowiedz
Kiedyś stare mondeo robiło wrazenie


@elofrytki: pamiętam kiedyś taką dupę z 5/10 no w porywach do 6 co miała mokro na vw golfy III (ale takie zadbane, pomalowane na jakiś ładny kolor), jarała się tym nieziemsko i sama o takim marzyła. Gdybym wtedy takiego miał to jestem pewny że na 99% by mi wskoczyła na c---a xd szkoda że miałem wtedy tak z 6x droższą beemkę a resztki godności nie
  • Odpowiedz
@Geralt678: Sory ja może w bańce bananów jednak. Szli po SKSie na pizzę. Ja poszedlem raz, bo żadnej kasy swojej nie miałem. Kompromitacja była biedaka. Ale z Sebiksami bym miał gorsze życie wtedy. Jak się zakręciłem na jedna osoemnastkę to musiałem uciekać, bo trafiłem do gniazda Sebiksów i nie wiedzialem jak się wtopić. A największym hitem było jak te dziewczyny z ljceum przychodziły z typkami co połowy zębów nie mieli.
  • Odpowiedz