Wpis z mikrobloga

@noname777x: Jak oni przez większość tego czasu robili inne gry, w tym rdr2. Poza tym samo gta 6 rzekomo było resetowane.
No i zaliczyli rok obsuwy więc pewnie nawet po resecie musieli jeszcze sporo rzeczy zmieniać.
To gta 6 to tez robione na siłę bo najchętniej by tego nie wydawali tylko dalej wyciągali kase z gta 5 online. No ale nie wypada przez ponad 13 lat nie wydać kontynuacji xd
  • Odpowiedz