Gother Gother przed chwilą 0 + https://www.reddit.com/r/UkraineWarVideoReport/comments/1uej68m/in_occupied_crimea_gasoline_is_now_being_resold/Dla wojska paliwa starczy. No chyba że całe rozkradną i zaczną sprzedawać po 15 zł za litr.#ukraina
Dla wojska paliwa starczy. No chyba że całe rozkradną i zaczną sprzedawać po 15 zł za litr.
#ukraina