Aktywne Wpisy
Bela_Talbot +40

Xtreme2007 +2
I cyk - dostałem trzy mandaty za przekroczenie prędkości na obwodnicy Krakowa. Dzień po dniu. Jezdziłem tam 100x wiec nie zauważyłem że postawili fotoradar. Nowa droga, cztery pasy, poza miastem, mały ruch, świetna nawierzchnia i nagle ograniczenie do 80 km/h oraz fotoradar.
Jaki jest sens stawiania fotoradaru w takim miejscu? Jedyny, jaki widzę, to wyciąganie pieniędzy od kierowców. Rozumiem fotoradary przy szkołach, przejściach dla pieszych czy w terenie zabudowanym, gdzie faktycznie poprawiają
Jaki jest sens stawiania fotoradaru w takim miejscu? Jedyny, jaki widzę, to wyciąganie pieniędzy od kierowców. Rozumiem fotoradary przy szkołach, przejściach dla pieszych czy w terenie zabudowanym, gdzie faktycznie poprawiają





źródło: 1000345452
Pobierz