Wpis z mikrobloga

✨️ Dlaczego potrzebujemy większej kontroli nad brokerami inwestycyjnymi?
Dlaczego nie ma większych kar albo kontroli KNF nad tymi wszystkimi brokerami inwestycyjnymi? Pomijając już że nie wiadomo jak działają tam algorytmy i czy nie wprowadzają gracza w błąd to te wszystkie instrumenty cfd są za bardzo promowane i sugerowane co dla przeciętnego gracza zazwyczaj są zbyt skomplikowane i nie jest świadomy ryzyka jakie się z tym wiążą. Kolejne narzędzie do skubania Polaków z ich oszczędności czy uzależnienia od hazardu.

#gielda #inwestowanie #inwestycje #pieniadze #xtb #prawo #finanse

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Dipolarny

❤️ Projekt mirko.pro działa dzięki wsparciu użytkowników. Wspomóż projekt

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: widze ostatnio podobne ragebaity na twiterze i zawsze mnie r---------a jak masa wyznawców xtb zlatuje się jakby obrażali im matki. Dzieci wyrosły i z bronienia xboxa czy playstation przeniosły sie na bronienie ulubionego brokera
  • Odpowiedz
@kromeczek dla mnie po prostu jest dziwne że ktoś może w----ć kase nawet nie sprawdzając w co i jak działa wystra zy wpisać cfd w google by ci pokazalo że cfd się nie tyka bo ci rączki u-------i
  • Odpowiedz
wprowadzają gracza w błąd


@mirko_anonim: grać to można w piłkę

A KNF powinna dojechać XTB tak żeby się osrali na miękko za "kup CFD, świetna dywersyfikacja portfolio" w mailowym spamie
  • Odpowiedz