Wpis z mikrobloga

Co jest bardziej męczące?

  • Granie na mundialu 50.0% (1)
  • Oglądanie meczów o zjebanych godzinach 50.0% (1)

Oddanych głosów: 2

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach