Wpis z mikrobloga

  • 0
@karolcia_wu: nie wiem nawet jakby to sie miało odbyć. Wszystko co ja robię pisane jest w Swift/SwiftUI. To nie jest kwestia drobnych zmian aby cos działało na androidzie tylko konieczne będzie napisanie tego od zera na androida w zasadzie. Moim celem jest zapewnienie dobrze działających aplikacji na macos, ios i ipados gdzie interfejs jest zrobiony po bożemu dla tych platform (niestety filozofia projektowania interfejsu uzytkownika dla androida jest inna niż
  • Odpowiedz