Aktywne Wpisy

arturooo000 +66
#gielda LOL, Polacy tylko 3-5% swoich oszczędności (gotówki) lokują na giełdzie. Okolo 73% leży sobie na kontach albo lokatach XD.
Pewnie wyglądało by to jeszcze gorzej gdyby w tych wyliczeniach brać pod uwagę betonowe złoto.
Pewnie wyglądało by to jeszcze gorzej gdyby w tych wyliczeniach brać pod uwagę betonowe złoto.

wezsepigulke +185
źródło: 1000036730
Pobierz




źródło: anus rekt
Pobierz@lormont: ale że co? Że +250% w trzy lata to źle?
@UczesanyPedryl: poprostu teraz jestes long
No ale taki jak ty to nie umie patrzeć inaczej jak górka i tylko do momentu gdy cośtam zejdzie poniżej górki. Ja kupiłem 8 lat temu, sprzedałem 3 lata temu. Z £1500 zrobiłem £67 000 ¯\(ツ)/¯
z 5 zl 5000%, to masz 250zl? xD