Aktywne Wpisy

Jeszcze kilka dni temu @dr_Batman nas przekonywała, że 100k na miesiąc to ma może kilkuset politycznych nominatów. Teraz się okazuje, że może ich być ponad 5600, a to dopiero wstępne szacunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pensje tych 5600 ludzi rocznie kosztują przynajmniej 6,7 MLD zł (przy założeniu równych 100k na msc, a mają więcej przecież). Dziura NFZ na ten rok to ok. 23 miliardy. A pytanie jak
Pensje tych 5600 ludzi rocznie kosztują przynajmniej 6,7 MLD zł (przy założeniu równych 100k na msc, a mają więcej przecież). Dziura NFZ na ten rok to ok. 23 miliardy. A pytanie jak
źródło: Screenshot-20260618-134951-Samsung-Browser
Pobierz
nowszyja +764
Jak podano, od 15 czerwca Dawid Kacprzyk miał "skorygować 33 faktury" i zwrócić na konto szpitala 0,5 mln zł.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Chłop w ten sposób przyznał się do oszustwa na ogromną skalę. Jak za to nie będzie wyroku więzienia i przede wszystkim odebrania prawa wykonywania zawodu, to możecie zaorać to państwo.
#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska





#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
Nie wiem jak wy ale ja nie wyobrażam sobie mieszkać z kobietą. Fajnie by było kogoś mieć ale chciałbym mieszkać osobno. Lubię swoją przestrzeń i lubię spokój, robienie po swojemu. Dziwnie tak spędzać z kimś 24h czasu i przestrzeni dla mnie. No i kwestia sypialni.. nie wyobrażam sobie spać z kimś w jednym pomieszczeniu. Kwestia prywatności no i komfortu. Lubię mieć ciszę i jak mnie nikt nie budzi, mieć całe łóżko dla siebie. Wystarczy że sam śpię u siebie i jest duszno w pokoju a co dopiero z kimś xd (tak wiem w Polsce to temat tabu że chlop chcę spać osobno xd). Wolałbym taką relacje 'po studencku', czyli każdy mieszka u siebie a widujemy się raz na jakiś czas i jest fajnie.
#przemyslenia #relacje #przegryw
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
💚 Dzięki Twojej dotacji możemy utrzymać projekt i wprowadzać nowe funkcje! Wspomóż projekt
@mirko_anonim: ludzie pracują, mają znajomych i hobby. W takiej sytuacji ciężko spędzać z kimś 24h na dobę.
Istnieje takie magiczne urządzenie jak okno, można je otworzyć, nawet wskazane. Istnieją też cienkie kołdry i klimatyzacja.