Aktywne Wpisy

jmuhha +328
Wytłumaczy mi ktoś po co?
źródło: 1000008417
Pobierz
Zakrentas +40
Dlaczrgo na wykopie tak popularny jest pogląd, że szeregówka "ma wszystkie wady mieszkania i domu"? Taki komentarz dostał wczoraj ponad 1000 plusów.
A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet:
-brak sąsiadów nad głową i pod podłogą;
-własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.;
-garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
A moim zdaniem szeregówka ma szereg zalet:
-brak sąsiadów nad głową i pod podłogą;
-własny ogródek do grillowania, opalania się, postawienia basenu, zabawy w dziećmi, posadzenia pomidorków itd.;
-garaż i podjazd: zawsze jest gdzie zaparkować, można sobie umyć, posprzątać samochód, wnieść zakupy spod samych drzwi do domu;
źródło: 18211
Pobierz




#ukraina
źródło: ukry
Pobierz@Autochton_Mazurski: bardzo lubię ukrow, tych co wytrwale mielą ruska
@Autochton_Mazurski: hola hola. My? Ja nikogo tak nie nazywam. Po co ta generalizacja?
Komentarz usunięty przez moderatora
Statystyczny wykopek nie istnieje.
Że tak sparafrazuję pewną reklamę.
Zarzucasz innym hołdowanie Ukrainie i ukraińcom. A nie przepraszam "ukrom", jak to ich nazywasz, a więc wstawiasz pejoratywne docinki, a potem oczekujesz merytorycznej dyskusji?
Twój wpis nie niesie żadnej konkretnej informacji, a jedynie jakieś stwierdzenie z prowokacją, a wytykasz innym przyklejanie łatek, sam to robiąc na początku.