Wpis z mikrobloga

@IksdeHeheh: najgorsze że serio jakby się dało łatwo tanio zamawiać takie tablice to ci ludzie by takie zamawiali i montowali, potem by jeździli co roku w rocznice szlakami łatwoganga
  • Odpowiedz