Aktywne Wpisy

Lekarz_7k +56
Najgorsze jest to, ΕΌe teraz nikt mi nie uwierzy ΕΌe serio 300h w pracy siedze, tylko kaΕΌdy bΔdzie myΕlaΕ ΕΌe to oszustwo jest. Wystarczy, ΕΌe mam 6-7 dyΕΌurΓ³w w miesiΔ
cu.
Co w takiej sytuacji moΕΌe zrobiΔ zwykΕy lekarz, ktΓ³ry normalnie pracuje i nie robi ΕΌadnych waΕkΓ³w i nie zarabia setek tysiΔcy? Jestem obecnie stawiany na rΓ³wni z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze Εcierwo i pasoΕΌyt, ktΓ³rego najlepiej zabiΔ
#konowal100k
Co w takiej sytuacji moΕΌe zrobiΔ zwykΕy lekarz, ktΓ³ry normalnie pracuje i nie robi ΕΌadnych waΕkΓ³w i nie zarabia setek tysiΔcy? Jestem obecnie stawiany na rΓ³wni z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze Εcierwo i pasoΕΌyt, ktΓ³rego najlepiej zabiΔ
#konowal100k

Czoso +663





ΕΊrΓ³dΕo: temp_file6754489578619898894
Pobierz