Wpis z mikrobloga

Zapraszam Was do wypróbowania programu WhatPulse.

Pisałem o tym w jednym komentarzu i spodobało się paru osobom - myślę, że warto się tym z Wami na mirko podzielić.

Program zlicza nasze kliknięcia myszy, naciśnięcia klawiatury, przejechane kilometry myszą po biurku, uptime oraz upload i download danych.

Warto ustawić codzienne pulsowanie o godzinie np. 20 bo czasami lubi gubić statystyki i jest problem potem.

Potem można na stronie sprawdzić swoje statystyki, ranking oraz obejrzeć zdjęcie klawiatury - jak często używamy dany klawisz i ile razy.

Program działa też na linuxie i macu.

Link z ref: WhatPulse - ref

Link dla #cebula WhatPulse - Cebula

#whatpulse #polecam #zapraszam #klawiatura
fstab - Zapraszam Was do wypróbowania programu WhatPulse. 

Pisałem o tym w jednym ko...

źródło: comment_jGjLaIXR8fkcyKIpbNxfag8S6OPibQKf.jpg

Pobierz
  • 12
@Kylphi: To ty? ładnie. Ja mam jakieś 4 lata konto, tylko, że z przerwami - zmiana systemów, zapomnienie o tym itp :) szkoda, że nie ma na telefony.
@Szarlejowiec: Bez przesady. Zawsze możesz używać offline.

"Unlike keyloggers, the authors claim WhatPulse does not record the order of the keys that are pressed, but instead measures the number of times that keys are pressed"

Zobacz ile osób z tego korzysta i w jaki sposób zlicza klawisze.

Ale jak tam uważasz...

authors claim WhatPulse does not record the order


@fstab: naiwnyś

Zobacz ile osób z tego korzysta


@fstab: miliony much nie mogą się mylić ;)

jak ktoś będzie chciał to przeczyta to co wpisujesz


@fstab: jak sobie sam nie zainstalujesz keyloggera i masz trochę mózgu/umiejętności, to nie.

a google robi to od dawna


@fstab: programowym keyloggerem? xD każdy ciąg znaków wpisywanie w komputerze? bzdurzysz. :P
@Szarlejowiec: a skąd wiesz czy np. hangout od google, który masz zainstalowany nie ma keyloggera? albo chrome? Cokolwiek? Nawet głupi crack do gry, który dawniej wgrałeś i się zalęgł w rejestrze? Przecież większość to zamknięte źródła. Nie musisz sam keyloggera instalować, jeśli ktoś zechce to może bez problemu zrobić wszystko.

Nie chcesz, nikt Cię nie zmusza :) Myślę, że od 2003 roku ktoś by się połapał, że zbiera więcej niż same
@fstab: Pod Linuksa, bo chyba tego używasz, są jakieś aniti keyloggery ? Taki Chrome jak przypuszczam przechwytuje klawisze w oknie programu a nie systemowe.
@fstab: Ja osobiście nie zezwalam procesom niezaufanym, no ale wolny wybór. Czyli co, na linuksa nie są potrzebne programy zabezpieczające, bo są grupy ?