Vigonath Vigonath 10.05.2026, 16:53:20 via Wykop 0 + @heremorie: żeby nie gol w ostatniej sekundzie z górnikiem stracony to byłoby to możliwe
dwa-bulki-kielbasa dwa-bulki-kielbasa 10.05.2026, 16:54:10 via Wykop 0 + @heremorie: jak takie gowno zrobi puchary to bedzie duzo mowilo o polskiej lidzewiec w sumie mozliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
CzaryMarek CzaryMarek 10.05.2026, 17:18:32 via Wykop 0 + @heremorie: Za dużo musiałoby się cudów zdarzyć, ale mistrz w następnym sezonie jest realny.
źródło: IMG_0524
Pobierzwiec w sumie mozliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)