@Desperat00: z całej patologii w finale to jednak patologiczny pies wojtek jest najmniej payologiczny. W życiu nie myślałem, że to napiszę, mimo że od prawie dwóch miesięcy wiem, że wygrał.
@Desperat00: za sam ruch w-------a swojej żony, rozegranie pozostałych zdrajców i doprowadzenie do rekrutacji swojego sojusznika #1, plus za wystarczająco dobrą obronę od zarzutów lojalnych, że kluczowi lojalni to łyknęli, to moim zdaniem wojtek zasługuje by to wygrać. Iza mimo mojej ogromnej niechęci do niej i tego że jest ostrym chamidłem, to też zasługuje z tej piątki na wygraną. Jest mistrzynią manipulacji, że pawełek i snorlax jedzą jej z ręki,
Kto najbardziej zasłużył na wygraną?
Ale koniecznie wybierając kogoś z tej listy to Wojtek. Nie wiem kto głosuje na Pawła XD