Aktywne Wpisy
DolorEstSalus +25
Ja naprawdę chciałbym porzucić Microslop i Windowsa i przenieść się na jakiegoś Linuxa, np. Fedorę, Kubuntu czy ZorinOS, ale im więcej o tym czytam i oglądam to dochodzę do wniosku, że w tym momencie Linux jako domyślny system nadaje się tylko dla ludzi, którzy nie robią na komputerze nic poza oglądaniem YT i podstawową pracą biurową oraz programistów. Nie chodzi o interfejs i wygląd systemu, KDE Plasma wygląda zajebiście i intuicyjnie, desktop






Czołem #przegryw 'y. Tak jak sie was czyta to śmiech człowieka ogarnia. Marzycie o kobiecie jak byście co najmniej w bajce jakiejś żyli i całus od niewiasty miał was w bogatego księcia bez żadnych zmartwień zmienić, lol.
Ciekawe skąd wy w ogole macie to zakrzywione, cukierkowe wyobrażenie o związkach, jak żaden nigdy nic.
Prawdziwe życie tak zdecydowanie nie wygląda. Doceniajcie lepiej co macie. Z fartem!
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Dipolarny
👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt
A co takiego niby mamy (?)
Proszę mnie nie łączyć z tego typu treściami.
z fartem
@Hissis to ty? czy ktoś cię podrabia?
z fartem
z fartem