Aktywne Wpisy

iksboks +5
Jakby nie ogarniam tych tekstów o słabej optymalizacji. Co to znaczy? Jakby ktoś miał RTX5060 czy 5070 i pisałby, że mu gra laguje, to rozumiałbym, że gra ma słabą optymalizację, ale jak widzę wpisy ludzi, którzy grają na kartach sprzed 4-5 generacji wstecz i piszą coś o złej optymalizacji, to zastanawiam się czego Wy oczekujecie od swoich komputerów. Gra jest na UE5 i jest jedną z najładniej wyglądających gier na tym silniku,

wybryk_natury +64
Śpię w nocy, śpię też popołudniu po pracy i tak mi mija dzień





źródło: Zrzut ekranu 2026-04-26 142419
PobierzAle i tak lubię Kefoskiego.
@qew12: Jak oskarki gnębiły przegrywów w szkole, to źle, ale jak przegrywy gnębią innych przegrywów, to super xD