Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #przegryw #tfwnogf #logikarozowychpaskow #friendzone #porada #rozowepaski

Taka porada ode mnie dla innych niebieskich pasków.

Gdy wiecie że friendzone się zbliża, nieśmiertelny tekst "zostańmy przyjaciółmi" zostanie wypowiedziany zróbcie jedną rzecz.

Przyciśnijcie dziewczynę do ściany i pocałujcie, ale to tak jakby kilka kilometrów dalej jebła bomba atomowa a to ma być wasz ostatni pocałunek w życiu. Kobiety lubią być zdominowane.

Po tym albo dziewczyna jest wasza, albo dostaniecie w ryja. W obydwu przypadkach zostaniecie wygrywami bo nawet przy drugiej opcji we friendzone chyba nie chcecie zostać więc lepiej wylecieć z hukiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 70
Nie wiem czy w temacie ale i ja cos dopisze z wlasnego doswiadczenia. Mianowicie na pierwszysch spotkaniach polecam DOTYKAC osobe z ktora sie spotykamy. Konkretni chodzi mi o takie zlapanie w ramie albo przedramie.

Np w sytuacjach troszeczke nietypowych typu: "spadla gwiaza" a ty dotykasz dlonia i lekko sciskasz dziewczyne w ramie i mowisz "oooo widzialas?", albo cos sie stanie na chodzniku, typu ktos sie #!$%@? i wypadna mu zakupy to ze
@siabadabada: aha i pamietajcie ze to wlasnie chodzi o dotykanie rąk czy ramion. ZADNYCH innych czesci ciala. Dotkniesz w brzuch to pomysli ze myslisz ze jest gruba, dotkniesz gdzies po nogach to pomysli ze jestes #!$%@? albo ze sprawdzasz czy masz grube uda, dotkniesz w talie to pomysli ze jestes napalony stulejarz itp. wiecie jak to jest z dziewczynami. Rece sa bezpieczne i to działa.