rozdartapyta rozdartapyta 28.03.2026, 22:22:43 via Wykop 22 + @Ougi: jutro woda na stacjach po 50zł (i lotniskach)
TajnyPortfelBuffeta TajnyPortfelBuffeta 28.03.2026, 22:29:03 via Wykop 0 + @rozdartapyta: już w cenie
JihadJoe JihadJoe 28.03.2026, 22:34:16 via Wykop 8 + @Ougi: ten debil to farmazon przeważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ocokamann ocokamann 28.03.2026, 22:57:17 via Wykop 0 + @Ougi: Dorzucimy info z Kataru, że nie ma gazu do maja - poniedziałek pewnie kibel i to dobry.
buliyo buliyo 28.03.2026, 23:20:02 via Wykop 1 + @Ougi: będziemy wysyłać tankowce z wodą do iranu w zamian za ropę, a tusk paliwem tanim jak woda wygra wybory. Elo
źródło: 1000031788
Pobierz