Aktywne Wpisy
Whiskeyjack29 +143
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że

lubie-sernik +80
Minęły kolejne dni mojego pobytu w Azji, więc pora na kolejny wpis (ʘ‿ʘ)
W czwartek umówiłem się z @Arcane89 i jego byłą dziewczyną Jaruwan na p--o przy Khao San Road. To miejsce pełne knajp, dyskotek i wszelkiego rodzaju lokali. W jednej z knajp wypiliśmy po kilka piw, a przy okazji zamówili mi Pad Thaia (zdjęcie w komentarzu), który okazał się najlepszym posiłkiem, jaki do tej pory jadłem w Tajlandii.
W czwartek umówiłem się z @Arcane89 i jego byłą dziewczyną Jaruwan na p--o przy Khao San Road. To miejsce pełne knajp, dyskotek i wszelkiego rodzaju lokali. W jednej z knajp wypiliśmy po kilka piw, a przy okazji zamówili mi Pad Thaia (zdjęcie w komentarzu), który okazał się najlepszym posiłkiem, jaki do tej pory jadłem w Tajlandii.
źródło: 1
Pobierz





@mirko_anonim: Klasyk xD
@mkarweta: (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Komentarz usunięty przez autora
Anonimowe-wysrywy-z-anonima to przeważnie trolling, a @mkarweta po prostu się bawi. Nie musi się z tym zgadzać, nie musi się z tym NIE zgadzać, po prostu sprawdza czy wysryw nie łamie regulaminu. Rozumiesz? NIE ZAJMUJE STRONY. Dokłada swój mały shitpost, bo może, taka jego nagroda za czytanie tego gnoju.
Blakpyl do wora, wór do jeziora.
źródło: 9wKWMRqXRqhNYv4V
Pobierz@ordynarny_cham: nie no aż taki naiwny nie jestem by w to uwierzyć XD
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
Ile zapłaciłeś? Za pisanie i foty też buliłeś?
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord