@pawelJG: piękny aniołek, ale bym cie przelizał z jenzyczkiem mmm.. moja czerwona laga ślizgałaby się pomiedzy twoimi wspaniałymi jedrnymi cycuszkami by skończyć w twoich ustach mmm.. kochanijee odpisz mi na priw, czkeam z nim w rence hehe Mariusz z Trzebnicy
A wy tam w tym Zamościu nie wiecie jak wyglądają logotypy? Pierwsze miasto z AI graficzką! (。◕‿‿◕。) Cóż za inwencja twórcza mieszkańców. #zamosc #heheszki
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link