Wpis z mikrobloga

#iwonawieczorek
https://www.facebook.com/share/p/1EAGe8Rt16/

Dla tych bez fb
‼️NEWS | Prokuratura zdjęła wszystkie środki zapobiegawcze, które ciążyły na Pawle P. w związku ze sprawą Iwony Wieczorek. Chodzi m.in. o rzekome wejście do jej mieszkania pod nieobecność domowników oraz rzekome usuwanie danych z komputera.
🔷 Zdjęto: zakaz opuszczania kraju, poręczenie majątkowe oraz dozór policyjny.
🔷 Potwierdził nam to dziś mecenas Krzysztof Woliński, reprezentujący Pawła, który stwierdził: - W mojej ocenie utrzymywanie tego incydentalnego postępowania miało służyć wydobyciu przez jakiś przypadek lub jakąś emocję jakiejś wiedzy, na zasadzie "jak to się toczy, to może coś tam wypłynie przy okazji zaginięcia".
🔷 W rozmowie z nami Paweł podtrzymuje, że tamtego poranka w ogóle nie wchodził do mieszkania IW ani tym bardziej nie usuwał żadnych danych z komputera. - Cieszę się też, że będą nowe działania w Trójmieście. Niech rozwiążą sprawę jak najszybciej, nawet dziś lub jutro- powiedział.
🔶 Minęły już ponad trzy lata od postawienia zarzutów Pawłowi i Joannie. Jej zdjęto środki zapobiegawcze już jakiś czas temu, jemu całkiem niedawno. Postępowania formalnie wciąż nie zamknięto. Obecnie toczy się ono w Szczecinie, oddzielnie od głównego śledztwa dot. IW.
🔷 - Wolelibyśmy, żeby sprawę umorzono lub skierowano do sądu. To lepsze niż trwać w niepewności - stwierdza mec. Woliński.
🟢 Paweł wciąż jest objęty środkami zapobiegawczymi ws. afery fakturowej.
🟠 Przypominamy, że wątek Pawła bardzo dokładnie opisaliśmy w książce "Zaginiona Iwona Wieczorek", podobnie jak wiele innych wątków. Tylko nam opowiedział całą swoją wersję dotyczącą tamtej nocy i późniejszych poszukiwań.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach