Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: nic nie ma. Ludzie są egoistyczni i chciwi. Jak tylko pojawi się jakaś nisza, to ludzie zaraz się rzucają i nisza się kończy. Najlepiej jest być błogo nieświadomym i jechać na delulu. Tylko wtedy człowiek ma w miarę wysoką motywację. Jak ta naiwność się skończy, to its over.
  • Odpowiedz