@mirko_anonim: nic nie ma. Ludzie są egoistyczni i chciwi. Jak tylko pojawi się jakaś nisza, to ludzie zaraz się rzucają i nisza się kończy. Najlepiej jest być błogo nieświadomym i jechać na delulu. Tylko wtedy człowiek ma w miarę wysoką motywację. Jak ta naiwność się skończy, to its over.
@mirko_anonim: a jak wejdą autonomiczne auta to miliony kierowców straci pracę.
Można tak sobie gdybać bez końca, tylko po co? Jeśli wszystkie korpo wyjdą z Polski to będzie ku temu powód i strata pracy przez korposzczury to będzie najmniejszy problem.
Można tak sobie gdybać bez końca, tylko po co? Jeśli wszystkie korpo wyjdą z Polski to będzie ku temu powód i strata pracy przez korposzczury to będzie najmniejszy problem.