Aktywne Wpisy

sztywny_misza +32
encart30 +18
To uczucie gdy wchodzisz rano do osiedlowego spożywczaka i spotykasz w kolejce 4 facetów (30-55lat) i jedynie ty przyszedłeś kupić bułki.( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa piwa, 'coś do pączka', 3 piwa i 100ml smakowej , 100ml i energetyk. I nie była to jedna brygada, która zapakowała się razem
#alkoholizm
#alkoholizm





Najbardziej przehajpowany dom to:
Nie widzę odpowiedzi Dior ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. szanuj Saważa Pana Twojego
Z pozostałych, każdy ma coś co da się używać na co dzień.
źródło: 18684
Pobierz